Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dovolená po Evropě s 206,Chorvatsko,Itálie,Španělsko,Alpy,Bulharsko


PetaMonca

Recommended Posts

my sme boli sice na aute VW polo ale mali sme peknu dovolenku ked si chcel nejake typy...

isli sme cez rakusko na vychodne pobrezie talianska kde sme zostali na 2 dni v campe, potom na zapadne pobrezie do rima na 3 dni, potom po pobrezi cez sikmu vezu v pise do monaka, francuzsko cez cannes a saint trope do spanielska do barcelony, cestou sme prespavali v stanoch na plazi a podobne, v barcelone na 3 dni v hostely potom do ... Zobrazit vícepariza stredom francuska zase prespavali v stanoch, v parizi na 3 dni, potom smer svajciarsko cez nemecko, v zurichu tie 3 dni u kamosovej sestry a potom cez rakusko domov...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s 206tkou jsem ujel za 13 dni 8000km az na Gibraltar a zpet :-) Jinak pristi mesic se chystam na Sicilii.

na jihu jsem byl dvakrat a doporucuji v ramci Kampanie: Pompeje a Herculany, Paestum, Amalfi (mesto ve skalach) , Neapol (ale je tam binec, jinak pamatek dost) a klasicky vystup na Vesuv , akorat v uzavrene obuvi (ne bile) jinak ma clovek nohy jak havir od toho sopecneho prachu. Rim je povinost, ale ja ji vynechal , chce to tak 2 dny . Cestou je Florencie (Toskansko) ta je nadherna a muzu taky doporucit - most zlatniku , a pak nadherne Dómy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se letos chystám na jih do Itálie do Vieste-Gardano.V loni jsem byl s peugeotkem v Bulharsku,nádherná cesta,škoda že silnice jsou horší a že po Rumunsku a Bulharsku je minimum dálnic.Silnice 1 třídy a města jsou v katastrofálním stavu,skoro jako tankodrom,o koňských spřežení v noci která nejsou osvětlena ani nemluvě.Jinak cesta a dovolená supr.Lidé příjemní a dost levno.Přespání v autě v Rumunsku a v Bulharsku také pohoda,nikdo neobtěžoval až na pouliční pejsky,ale na to si člověk zvykne.Přírodá krásná.Jen bzch nedoporučoval ubytování v hotelech,ale v apartmánech či bývalých pionýrských táborech.Hotely jsou naflákané jeden na druhém a je to spíše jak na staveništi.Měl jsem strach z dálničních známek kde je koupit,ale žádný problém,vždy jsme je sehnali přímo na hranicích.V Bulharsku se paradoksně platí dálniční známka ač dálnice je tam snad jedna a to ve výstavbě.Spět jsem se vracel přes Turecko a komunikace byla nesrovnatelná,možná nejlepší po které jsem zatím jel.Tak zatím čus a díky za vaše názory:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...