Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

testujavyhraj II


Mojo2

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Testovací jízda byla super. Také jsem se projel s touto horkou novinkou. To snad bylo jediné auto do kterého jsem se posadil a nechcíl na první sešlápnutí pedálu motor :D

Už je po jízdách tak mylsím, že bysme sem mohli dát co kdo tipoval :)

Tipl jsem si 1235.. a co jste tipovali vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem měl tu čest a povození splnilo svuj učel.Hodně o 5008 uvažujeme.Pokud nám vyjde prodej tak jdeme do toho.Už jsem zjištoval ceny,porovnával s konkurenci a je o něco líp na tom 5008.Určo se najde i pár co budou oponovat,ale ty doplnky taky něco stojí :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já projel 5008 ve Vysokým Mýtě. Bohužel místo turbo benzína s poloautomatem jsem nafasoval 1.6HDI taky poloautomat, protože během dne si jeden tester neuvědomil, že sedí v automatu a ve snaze sešlápnout spojku to zahemoval a fábie jedoucí za ním už to nějak nestihla. :(

Jinak autí poslouchalo jako švýcary a aj na pádla pod volantem by jsem si zvykl. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Nechci zakládat novétáma, tak to napíši sem. Opět je u koncionáře Peugeot možnost se svést v různých typech Peugeot. Tak jsem se přihlásil a jako poděkování mi dneska poštou přišek přívěšek 508 . Taky jste se přihlásili???

post-7387-1410961691831_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky taky, jedu s 5008 benzín a 508 sw benzín. Přívěšek jsme obdržely minulí týden,škoda že to není 5008. Ten by slušel více. Přítelkyně jede s 5008 a 308 sw.

Škoda že tam není 5008 1,6 hdi. To bych chtěl taky projet ať vím jak jezdí. A jaké typy jste daly na otázku?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijdeš a posadíš se do auta,předložíš řidičák a pak na 30 minut je auto tvoje, sebou můžeš i školku,ale musí se vejít do auta:D

Elton¨- Kolik minut trvá montáž komponentů vozu Peugeot 5008 premium 1,6hdi 112k man6 euro5 na tovarní výrobní lince:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijdeš a posadíš se do auta,předložíš řidičák a pak na 30 minut je auto tvoje, sebou můžeš i školku,ale musí se vejít do auta:D

Elton¨- Kolik minut trvá montáž komponentů vozu Peugeot 5008 premium 1,6hdi 112k man6 euro5 na tovarní výrobní lince:o

to jako ze semnou zadnej zamestnanec peugeotu nepojede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...