Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

životnost homokinetického kloubu u 206


PetaMonca

Recommended Posts

zdravím lidičky,chtěl jsem se poptat jestli někdo netuší jak dlouho přibližně vydrží homokinetický kloub u peugotu 206 1.1 Mám najeto 76000km a zdá se mi že občas při plném rejdu tak mi křupne v kole,zatím je to jen hodně zřídka za dva měsíce se mi to stalo asi jen čtyřikrát.Byl jsem se zeptat v peugeotu v UL a tam miřekl jak si mohu být jistý kloubem že to může být ložisko,což teda se mi ani za mák nezdá a prý ten kloub ani samotný neumějí obědnat jen repas poloosu.Může mi někdo stím poradit a popřípadně doporučit i nějákýho slušnýho prodejce za rozumnou cenu?Díky moc a přiji hezký den,čau čau Petr:super

[upravil dne 13/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. Přemýšlejte při psaní dotazu. Volte výstižný nadpis (nadpis \"Chladič\" nikomu moc neřekne) a problém popište co nejpodrobněji

to kolik se na nem da najet zaleží na mnoha faktorech ;)

peugeot samostatny klouby nedodava budeš muset sehnat neorigo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

videl bych to taky spis na to lozisko horniho ulozeni pruziny a tlumicu, ty trpi hodne. Namaha se pak hodne pruzina a muze pak bez varovani prasknout = nepojizdne vozidlo + riziko poskozeni veci jako brzd. hadicky, pneu, disk atd.

406tek s prasklou pruzinou tu na klubu bylo nejmin 5 za posledni rok

[upravil dne 13/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě jednou s omlouvám asi jsem zapoměl dodat celkem podctatnou věc že v lednu mi před barákem naboral jeden opilej blb peugotka na bok a ten skočil až na obrubník a ještě metr do předu a po opravě mi to začalo dělat,může to být schoda náhod,ale spíš to asi navazuje na tu bouračku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...