Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vybírám 406ku


sharpers

Recommended Posts

Ja jezdim do servisu sem - http://www.autofrance.cz/kontakty_detail.asp?id=110 , mam to 15 minut chuze :D Majitel mi prijde neskutecne peclivy a dukladny. Navic je to znamy znameho, a ten mi rikal ze se u neho fakt nemusim bat, ze by neco osulil...

Po koupi jsem mu tam dal mou 406, udelal mi komplet rozvody, prohlidku, vymenu vsech naplni a filtru a jeste resil nejake detaily (drobnosti jako resis ty..) a nechal jsem mu tam pres 10t Kc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Český těšín, to je kousek, to by stálo zatu, ještě ale i tak musím čekat co mi reknou v tom peugeotu.....je to taky známá známého :P minimálně mi teda udělaj prohlídku, zjistí mi relne km, řeknou jeslti a jak bylo bourane , poptam se na některe ty věci jestli sou ok nebo ne....pak sem teda puvodně chtěl dělat servis někde jinde ale neměl sem dobre doporučení tak sem chtěl v tom originale...ale tam bych asi fest připlácel....myslím že za to co si u něj něchal 10t tak v origo by bylo tak 2x tolik.....uvidim co mi řeknou a pokud vše bude ok tak bych zajet tam kde si napsal :) diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi originál servisy no nevím ,jsou to podle mě spíš vyměňovači dílů než opraváři,z vlastni zkušenosti,vím že nic neumí je to ,ale jak kde.Spíš bych doporučil někoho známého ke komu máš ty nebo někdo jiný důvěru,a víš jak a za jaké ceny dělá to je podstatný!A i originál díly jsou palby repliky jsou na stejné úrovni ale o čtvrtinu až o polovinu levnější a v origo servisu je taky prodávají ,ale je to v originál krabici Peugeot,je pravda ,že některý díly jsou v origu levnější.a s těma otáčkama mi to dělá taky ale jen někdy,tak to zatím neřeším?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je otazka, za kolik v origo servise udelaji komplet rozvody na 1.8.

Jestli je potrebujes delat, tak si par servisu obvolej a uvidis.

Vymenu naplni a filtru zvladnes i sam a usetris za praci. Olej take neni problem ;) A nebo ti to udela nejaky garaznik, neni treba aby to delali v Peugeotu a nebo \"polo-origo\" AutoFrance v Tesine...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom že v original servisu sou psíše vyměňovači dílů sem už taky hodně slyšel a minimálně vím od kámoše že ve škoda servisu je tomu tak....vyměnili palivové čerpadlo díl za díl, ale když to pak ani tak nedávalo benzín tak kroutili hlavami a museli volat dalšího mechanika :D

určitě budu jezdit spíše někam , kde mi to někdo doporučí, zatím sem nejezdil nikam protože na feldě sem si vše udělal sám....zkusím pak ten český těšín, do toho peugeota pujdu hlavně kvuli te prohlidce a historii, ověření km ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všim sem si dále že jsou slyšet z te leve strany dva zvuky...jeden je nějake vrzani plastu z oblasti kam zajiždi pas, a druhý zvuk je vyloženě nějake cvakani jak ze dveří , v uvozovkách jakoby se pořád dovíralo okno nebo co....nějaký nápad co to je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Ještě poznámka:

2. nevím, jak často potřebuješ přepnout na vnitřní okruh ventilace, (já např. nikdy), takže kdybys ho v poloze \"zvenku\" odpojil, tak máš pokoj.

[upravil dne 18.4.2010 P607Olda]

ja vnitrni okruh vyuzivam vzdy, kdyz se kousnu za nejakou avii. a ze se to nestava 1 za rok! vsechny avie bych zakazal! :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se právě vrátil z peugeot servisu ....výsledek ?

řekli že auto je v dobrém stavu, kilometry jsou prý pravé :o:o, nijak těžce bourané určitě nebylo, pokud lehce ano tak je to prý velice dobře opraveno

diagnostika jinak vicemeně neřekla nic , našli jen par přechodných závad a ty se prej týkaj blbostí....jinak řekli že auto je celkově v dobrém stavu, jen je třeba udělat brzdy, kotouče sou původní a už sou dost nahraně, destičky taky přijednom, oleje a filtry sem stejně plánoval, a jinak řekl že je popraskaný řemen příslušenství. to je jako klíňák nebo rozvody nebo co to je ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sharpers

tak sem se právě vrátil z peugeot servisu ....výsledek ?

řekli že auto je v dobrém stavu, kilometry jsou prý pravé :o:o, nijak těžce bourané určitě nebylo, pokud lehce ano tak je to prý velice dobře opraveno

diagnostika jinak vicemeně neřekla nic , našli jen par přechodných závad a ty se prej týkaj blbostí....jinak řekli že auto je celkově v dobrém stavu, jen je třeba udělat brzdy, kotouče sou původní a už sou dost nahraně, destičky taky přijednom, oleje a filtry sem stejně plánoval, a jinak řekl že je popraskaný řemen příslušenství. to je jako klíňák nebo rozvody nebo co to je ?

remen prislusenstvi = drazkovy remen. pohani myslim servo, klimu, alternator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...