Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vybírám 406ku


sharpers

Recommended Posts

to je, problem je že ja si nevybral žádnou :D

zkuste tu někdo něco nadhodit co ste našli....

podminky teda 2000+, barva ani motor nezalezi, vybava aspon manual klimu, predni el.okna,

stav: tak do 150tis km, pěkný vzhled bez ťukanců atd, nejlepe serviska , koupeno v ČR...

nejlepe moravskoslezský kraj ...je těžké jet jen tak do prahy abych se nezávazně podíval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šaldo vždyť to právěže sem dal ten samej člověk ;)

sharpers: neuraz se ale musíš si pořádne přemyslet co chceš vlastne koupit. v základu ti tu neco napsali a neco víš ty. co je důležité je že nejmenší ideál motor je 2.0, ostatní věci jako výbava je na tobě co ti vyhovuje a tak. s tou navi je to pravda je na nic. když chceš koupit auto tak nekdy proste musíš jezdit i více km jako je tohle. omezovat se vzdálenosti se ti koupě auta bude jen zbytečne prodloužovat. auto si nekupuješ už jen prihlednouc k cenu jako neco v suprmarketu takže by si měl tomu přikládat vetší aktivitu a né jen koukat obázky pač tak to chodí že se i více krát zbytečne převezeš, spousta aut mužou byt zlé a jen dvě dobré ale to fakt nezjistíš takhle. soudit tech. stav auta jen dle obrázku je úplna blbost. dle mého názoru tá první nevypadala špatne takže by sem se jel na ni aspoň podívat i když možná zbytečne. ale je to jen na tobě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem přehlídl, ještě u toho píšu něco jinýho:D:mad:

Jinak souhlasím, vzdálenost při koupi auta nehraje roli, a není problém se domluvit s někým kdo bydlí blízko aby se na auto jel aspoň podívat, myslím že ochotných členů tady bude dost;)

Když něco najdeš v Brně tak se ozvi, rád se pojedu podívat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šalda: no pořádnou výbavu ? dig.klima,senzor stěraču,el okna 4vaky,mlhovky,ABS je li možno ESP, raději bez FAP neboď tuším 02-03už mají HDI FAP - o starost navíc , určitě verzi 80Kw když už naftu....a já osobně bych netrval na roku výroby tedy 2000 a výše , neb rozhodující by měl být stav a né stáří pozor na to at nežiješ v omylu že auto z roku 04 bude nutně tip top...s tím objížděním aut no je to sice pěkné ale já bych se už do prahy podívat jen tak nejel ...nebot jak říkám na obrázku vždy vypadá lépe než ve skutečnosti....když to budeš kupovat někde v ostravě můžu ti změřit barvu at víš jak moc to bylo zbořené ...dle zkušenosti s koupí auta si nedělám iluze že koupíš nebourané , kategorii do 100tis by to byl spíše zázrak .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na rv vyroby 2000+ trvam určitě, zaprve protože nějak v te době dosaly facelift a zadruhe protože prostě 10 let stary křap je nějaka moje hranice pod kterou nechcu jit :)

Ja se nebojim jet se na tu auto do mostu podivat, jen sem z dálky a nechcu aby to dopadlo tak že než auto koupím tak 50tis dám za vlaky a busy abych se jen tak podíval....sem ještě an jednom foru, o škodovkách, tady a tam zkusím najít někoho z mostu kdo by se tam zašel mrknout a aspoń zhruba by byl schopen říst jak to vypadá ....at to není jak to vínové coupé, ktere bylo na fotkách naleštěné a byl to prý perfektní stav, a těch promáčklinek jak od dveří sem tam našel asi 30, i na kapotě, bylo bourané zepředu i zezadu, prej opravovali i boky atd....

mam nabidku i na jednu 307ku, rv 2006, poslední model, pan ochotně nafotil vše co sem chtěl, dal vše info co sem chtěl tak celkem přemyšlim i nad ni....ale prej to sou hodně poruchove auta tak nvm...

[upravil dne 14/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře si rozmysli výbavu, digiklima, palubní počítač, tempomat, případně kůže. Ať to pak nemusíš dodělávat.

406-ky jsou celkem levnější v ceně, než 307, ale 307 je zase hezčí.

Stočené tachometry mají všechny dovozy. To bys musel mít štěstí na někoho, kdo to auto má od novoty.

406 je velmi robustní a spolehlivá (krom tyček stabilizátoru ;)).

Když půjdeš do staršího ročníku, bude to levnější a za ušetřené peníze si to necháš opravit.

Když půjdeš do novějšího a vydáš moc peněz (nad 100 t), tak máš jedinou jistotu: že jsi ty peníze opravdu vydal.

Nebál bych se ani 1,8, nebo 2,0 benzín, dobrý je taky HDI 66 nebo 80 kW. TD je trochu zastaralý, ale jezdí dobře.

Vše záleží na tom, kolik peněz máš (nechej si tak 20 t. na první opravy!!!!) a jestli jezdíš hodně. Benzín je zase levnější na opravy.

(Mám ve firmě 5 ks 406, vesměs nad 300 t. najeto, tak mám zkušenosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výbavu sem říkal....aspon manualni klima, palubní počítač mají vesměs všechny, tempomat nevyužiju, bez kůže sem se vždy obešel, pokud bude tak neva :P

406ky budou určitě levnější a sou teda i hezčí....vím že v bazarech sou tak 90% stočené....:)

A taky koukám že nejvíce aut je v praze :D asi si v pátek udělám výlet do prahy, naplánuju si tam cestu, zkouknu tak 10 aut a uvidime :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.cars.cz/xchanger/custom/autokucera/cd2.jsp?cid=12703475833891781&uid=12163680437662

našel sem tohle....libi se mi motor, vybava barva, vubec stav, jenom mi tam nesedí to radio :D tipuju že tam bylo kazetove a někdo dal s CD přehrávačem.....tak to by neměl být problem ne ? stejně sem později chtěl pokud to tak jde předělat středovej panel na ten stříbrnej z new modelu

i palubní počítač se mi zdá že má jinou barvu než okolí

[upravil dne 14/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten modry je v Klimkovicich, to nemusis uvazovat a rovnou se zajed podivat, aspon si zkusis i ten motor.

Na fotce vypada kazde auto pekne (jeste k tomu mokre..) :)

Radio si nekdo prehodil. Kdybys to auto koupil a nechtel radio tak se ozvi :D

Btw. jaka je cena pri koupi za hotove?

[upravil dne 14/4/10 MACI]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trebor

šalda: no pořádnou výbavu ? dig.klima,senzor stěraču,el okna 4vaky,mlhovky,ABS je li možno ESP, raději bez FAP neboď tuším 02-03už mají HDI FAP - o starost navíc , určitě verzi 80Kw když už naftu....a já osobně bych netrval na roku výroby tedy 2000 a výše , neb rozhodující by měl být stav a né stáří pozor na to at nežiješ v omylu že auto z roku 04 bude nutně tip top...s tím objížděním aut no je to sice pěkné ale já bych se už do prahy podívat jen tak nejel ...nebot jak říkám na obrázku vždy vypadá lépe než ve skutečnosti....když to budeš kupovat někde v ostravě můžu ti změřit barvu at víš jak moc to bylo zbořené ...dle zkušenosti s koupí auta si nedělám iluze že koupíš nebourané , kategorii do 100tis by to byl spíše zázrak .....

Ta výbava co jsi napsal že dneska už standart, teda kromě ESP a Digiklimy;)

A jinak já rozhodně netvrdím že auto z 2004 na tom bude technicky lepší než auto z 2000, vždy se jedná o daný kus;)

A jen jsem psal že bych chtěl osobně radši 2004 než 2000 už z důvodu toho, že nějak od 2003 se pár věcí měnily ve 406, vesměs třeba sedačky ( mají jinej potah, ale není vždy pravidlem) jiank mají anténu vzadu ( u verze combi) mají už novej znak, mívají středovej panel a budíky stříbrný, a měnili se páčky na volantu, myslím že sou to multiplex:myslim, nebo mux, teď nevím:mad:

To je pár důvodů proč jít raději do roku 2003 - 2004, protože cena bude jen o něco málo vyšší a stav pochopitelně záleží na tom kdo daný auto používal:papa

[upravil dne 14/4/10 Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže...přišel mi mail na to zelený kombi z Jeseníku.....je to dovoz z francie do AAAauto, pak dva majitele v čr, ten posledni majitel bych mechanik takže si vše dělal sam takže od brzd, rozvodu a klimy žadne papiry ani serviska, takže si mysim že to necu :D

A druhe....byl sem kouknout v bílovci na toho modrýho sedana.....pršelo takže ty malé škrábance tak nevylezou a to je blbý....jinak sem nikde nenašel větší škrábance, jen semtam něco mini, klasicky rohy nárazníků, interiér vypadá pěkně, ale podle volantu tomu fakt 100tis netipuju, spíše tak 150 minimálně, ale tak to by musel říct ěnkdo zkušenější...z výbavy funguje vše jak má, zkoušel sem všechny okna, zrcátka, rádio, klimu, vše ok, sedačky a tapece pěkné, motor klidný, nikde nic neklepe nebouchá, záběr pěkný , brzdí to dobře, netáhne nikam....okna v pořádku, kufr taky, rezerva a místo kolem ni on, na rezervě ještě francouzske SPZ :D ve francii jeden majitel, nějaka baba....celkově to auto vypada fakt pěkně, chtěl bych tam dneska nebo zitra zajet s někym preš pežoty ať mi to řekne i on, prodejce říkal že když zavolám tak hoďku dvě předem postaví auto pod stříšku aby do te doby trochu obeschlo a šel vidět lak, zvedák tam taky mají.....

cena v hotovosti 119tis, rv 8/2002, 102tis km, vybava 4x pytel, el okna, zrcátka, digi klima, radio+cd, mlhovky, posilovač, pal pc , abs , podle stropu a popelníků tipuju že nekuřácké auto

VIN: VF38B6FZF81499281

mě se líbilo, přístup prodejce dobrý.....ted teda bych potřeboval někoho z OVY kdo by se zajel semnou mrknout...papíry bych s něma už nějak pořešil sám

:myslim:myslimtak co najde se někdo ? buď dnes odpoledne nebo zítra kdykoliv přes den ?:myslim:myslim

[upravil dne 15/4/10 sharpers]

[upravil dne 15/4/10 sharpers]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sharpers

ten posledni majitel bych mechanik takže si vše dělal sam takže od brzd, rozvodu a klimy žadne papiry ani serviska, takže si mysim že to necu :D

Já si kupříkladu taky všechno spravuju sám a dělám to pečlivě a s láskou ;)

a to co dělaly přede mnou \"servisy s papírem\" teď horko-těžko-draho dávám do pořádku

(třeba zadní brzdič namontovanej nafest bez kluznejch vložek při \"oprava zadních brzd se dělala v servisu, tady mám ještě účtenku\").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, spiše mi tam hlavně šlo o tu historii auta kdy to bylo dovezene do aček a pak dva majitele....KM budou stočene desetkrát a od žadnych oprav papíry takže věř tomu....

jinak teda zítra kolem třetí se známým jedem pro to modré....ještě jednou vše prolezem, vyzkoušíme, mrknem zespodu, a pokud vše ok tak snad koupime :D mechanika ktery by tam rovnou jel semnou bohužel nemam, ale tak ve smlouvě je možnost odstoupenní od smlouvy s vrácením penez , na příští týden mě známá obědná do peugeot servisu kde mi píchnou na diag , řeknou pravé KM a celkový stav....a pokud nebude nějaka šilena odchylka tak si ho nechám :D jinak mi nabizi diag i v tom servisu, ale buhvi co mi tam ukaže :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...