Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 RC


skrkoo

Recommended Posts

Zdravim tak pribudol som k vam ... 206tka je v podstate moje prve vlastne auto ked nepocitam tatove atd. zatial som snou spokojny aj ked je nevlastnim niekao dlho tedaaz na tu spotrebu heh fotky pridam ked bude pekne tak ho pofotim mozno aj nieake race videjko pribudne :cool:

v podstate neplanujem nic upravovat alebo menit jedine tak nove repra do dveri a nieaky mensi subwoofer radio mam alpine a este musim spojazdnit nanho to dialkove ovladane na volante a a dam si srpavit ciernu strechu alebo mozno aj imitaciu karbonu podla financnych prostriedkov

[upravil dne 13/4/10 skrkoo]

[upravil dne 16/4/10 skrkoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vytaj v klube.........a 206 ako prve auto je super volba ale hneť RC si si musel vybrať??:D nie že by to nebolo dobre alebo že by som to nechcel aj ja ale ako prve auto je RC podla mňa moc :D ..........ale nech služi a mnoho km bez nehod prajem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na aute je vse seriove len narazniky su tusim s GTI verzie (musim ich este trochu lepsie dopasovat) a zadne svetla su typu ciri tuning ale vyzeraju pekne celko msa hodia k tomu autu aj ked ja nieosm moc zastancom tuningu :bojim

jazdil som na100 konovych autach a neboloto nikdy ono tak som chcel nieco silnejsie pre mna to je auticko na vykendy :-) byvam kusok od Pezinskej Baby kde sa jazdi aj europa do vrchu tak mam kde jazdit :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ano potom:D ja že máš skusenosti ako ja:D čiže autoškola 1,2HTP fobia a inak par jazd na otcovom tiež žiadny zazrak:D potom moja 206 uplne že krasa ale vykonovo chabe:D ale ved stači:D

inak mne osobne sa ti GT narazniky vobec nepačia. Ten predny ešte ujde ale ten zadny voooobec by som nechcel. Ale dôležite že sa to lubi tebe. Inak za tie kola chvalim tie su tam asi uplne najkrajšie:D

[upravil dne 13/4/10 winco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: winco

tak to ano potom:D ja že máš skusenosti ako ja:D čiže autoškola 1,2HTP fobia a inak par jazd na otcovom tiež žiadny zazrak:D potom moja 206 uplne že krasa ale vykonovo chabe:D ale ved stači:D

inak mne osobne sa ti GT narazniky vobec nepačia. Ten predny ešte ujde ale ten zadny voooobec by som nechcel. Ale dôležite že sa to lubi tebe. Inak za tie kola chvalim tie su tam asi uplne najkrajšie:D

[upravil dne 13/4/10 winco]

ani mne sa moc nepacia ale tak serive neboli k tomu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: winco

jj suhlasim RC ma super sedačky:D keby sa mi ich podary zohnať za uplne malu cenu alebo keby chce niekto vymeniť interier z XS za RC tak by som hneť menil, tiež som v tom nesedel ale už len pre tu krasu by som ich chcel

Tak to by byl dobrej blázen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skrkoo

Původně zaslal: Rejty

pekne pekne....brzo bude mit moje GTI minimlane stejny vykon jako RC:P:P:P:P:P:P

to je vyzva ? :-P

pro mne urcite......pac pude o vrrrrrmmmmmm tssssss...vrrrrrmmm tssss.vrrrrrrrm tssss..vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmmmmmmm:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...