Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kabinovy filter


daniell

Recommended Posts

Zdravim

kupil som novy kabinovy filter len ma trosku zmiatla situacia ked som vybral povodny ten mal este po bokoch plastove drziaky a novy je bez tych drziakov a s cca 10x10 mm penou dookola. Presiel som forum a nasiel som len manual ako na vymenu len nie je nikde vysvetlene ci spominane plastove drziaky treba demontovat z povodneho peloveho (kabinoveho) filtra alebo nie.. Podla mna to ide dost tazko neda sa to len tak odobrat vyzera to ako keby tie plastove uchytky boli k filtru prilepene a nie nasadene.... (nechcel som to rozoberat nakolko je mozne ze kupeny filter mozem vymenit)

D.

[upravil dne 12/4/10 daniell]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nedemontoval jsem nic starý jen vybral a nový dal zpět.Jen u jednoho jsem nalepil dookola taku molutanovu pásku aby to lépe těsnilo.Jinak ty plastíky čili držáky jak píšeš jsem ponechal.Ono ny těch new filtrech už šetří je celý jen papírový povodný jsem měl dookola plast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze mam v pohode zalozit novy filter a spoliehat sa na to ze to ta molitanova paska ktora je dookola celeho filtra udrzi na svojom mieste aj bez plastovych drziakov. To zas raz niekto nieco vymyslel kde sa da usetrit... Predsa len tie plastove drziaciky lepsie drzali filter na svojom mieste.

a len tak na okraj kupil som PURFLUX AH102

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jen jej tam dej nic bych neřešil co já měl tak byla mezera dookola tak 3-5 mm prostě jako by tam chyměla ta molitanová páska co se dává jako těsnění okolo oken či dveří.Tak jsem ji tam dookola nalepil a drželo ta jak přibytý.Další filtr byl jiný a líp seděl,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja ho teda zajtra osadim na \"miestecko\"... inac dnes som menil aj palivovy a vzduchovy filter... ako casto ich vymienas ty?? tu na fore som sice nasiel manual od P406 old model ale pri filtroch je pisane ze \"Ridte se pokyny servisni knihy a pravidelnych prohlidek\" co v mojom pripade asi nesedi.... servisnu knizku nemam a na servisne prehliadky nechodim... hehe... a som sa tu docital ze vzduch. filter sa meni po 60 tis. v inom prispevku je 25 tis. potom ze kazde dva roky... tak mam v tom trosku chaos... D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tym vzduch. filtrom je to dobry napad tych cca 30 tis. palivovy pri nafte (predsa je len lucas trosku citlivy, aj ked ja tankujem 90% shell) asi s olejovym t.j. 15 tis. a kabinovy spolu so vzduchovym...

Dik D.

[upravil dne 12/4/10 daniell]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ja mel s kabinakem ten sam \"problem\" :)

koupil jsem filtr mann a ten ty packy nemel, tak jsem ho vratil ... pak jsem nasel nejaky filtr v halfords, nevim co tam maji za znacku, delaji to izraelci, a ten ty packy mel, cena byla ovsem kolem 6ti kil, ty jsem koupil dvakrat, no a pak jsem zjistil, ze obycejnej starline od AK ty packy ma taky, tak jsem ted nedavno nasadil starline :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mohu jen potvrdit že takto se zasere filtr po dvou měsících.U nás dělali zateplení a já jsem musel čistit filtr každý měsíc bylo am plno kuliček od polystyrenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...