Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bitron


Hugo Boss

Recommended Posts

cus podle toho jakej bitron myslis ten na sahary nebo ten za RJ motoru co zajistuje immobizacni okruh + napajeni civek.. da se rict ze to je MultiRele ..je to asi 4-5relatek s diodama +nejaky el.rizeni ale nic extra,,..skusim je ti po tom kouknout

[upravil dne 12/4/10 tommas11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To hnusoba : Jasny to snad vyme vsichni ne... ale vzhledem k tomu ze se to na pugy dava jen na 2 mysta a to na spinani ventilatoru a k RJ motoru tam slouzi jako jeden z immo okruhu+spina stavu pro civku...tak proc tomu nerikat BITRON rovnou :) aspon vime kde a co hledat:)mimochodem firma bitron vyrabi tyhle *RJ pro spinani silnych proudu* i do jinych aut jen pro priklad :Fiat marea 1.6ka (motor je alfackej) ma ten samej bitron k RJ jako 306ka 405ka atd.. takze neni nutno vzdy kupovat primo bitrony na pugy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný, já jenom že mi přestalo jezdit citroen saxo 1.4vts a ecu je ok, pod ní je ale relé bitron a mám na něj takový zálusk že to nefunguje kvůli tomu...

bliká mi na přístrojích imobilizer a nejde nastartovat (nespustí čerpadlo) tak s tím laboruju

mechanyčina je pro mě hračka, ale elektro je trošku pozadu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rele pod RJ je tzv. dvojity rele a spina okruhy palivovyho cerpadla, senzoru, zapalovani atd. takze to klidne muze byt kvuli nemu. Uz jsem videl tohle rele plny vody (ac bylo zavareny) vyhraly se nektery piny na konektoru a tudy tam nateklo, rele pak uplne vyrezlo a slo vsechno do zkratu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...