Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

repase turba -Ostrava


trebor

Recommended Posts

tak jsem měnil olej a při té příležitosti jsem sundal spodní hadici s chladiče vzduchu ..a ejhle vytekl s ní olej,ted ještě kolik je ho už moc a kolik ne ? ..tedy jsem vyčistil najedu cca 500km a uvidím jak to bude vypadat , každopádně nemá někdo zkušenost s výměnou dmychadla v Ostravě ? může mi někdo někoho doporučit ?nerad bych aby mi turbíčko nasálo olej......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, ale treba tyden si pockas :D

idealni je mit turba dve jako ja :D, jedno necham na repas a pak mi ho v servisu vymeni za dopoledne ...

pokud nemas turbo navic, tak to servis posila na repas a ten tyden mozna vic si pockas :(

[upravil dne 12/4/10 BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: trebor

tak psal jsem email třeba tady tak jsem zvědav ci mi řeknou : http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/nove-repasovane-turbo-volkswagen-skoda-audi-seat-a-dalsi-novy-jicin-o3699428.html

takze repas turbo s rocni zarukou na tvuj motor RHZ 80kW vychazi na 9t, pokud jim das svoje, tak myslim 8t vcetne dph ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám taky jednu zkušenost s turbem za sebou.V pátek se mi zdálo,že ta potvora nějak nechce jet do kopce,no a v neděli když moje zákonná manželka odjížděla a já ji pohledem vyprovázel,tak se mi vůbec nelíbylo to modrobílé zakouření.Když se vrátila z varů -cca 10km tam a 10zpět bylo vykydáno,hulilo to jako když v tanku zapne zadýmování.Dneska jsem milé důchadlo vyoperoval ven z auta.Vypadá to že hřídelka mezy turbínou a dmychadlem je vejpůl,takovou vůli jakou má jsem ještě nazažil.

Vyndaval jsem ho doma na zahradě,postavil jsem rampu z traverz,skákal nahoru a dolů a po spuštění nápravnice dolů,kolik dovolí spodní ramena,jsem tu potvoru vytáhl.Poprvé už bych to doma nikdy nedělal,ale vzhledem k tomu,že už to poprvé mám za sebou klidně bych si to střihnul znova.Pro odvahy kteří by se do toho chtěli doma pouštět mám toto-JE TO HROZNÁ PAKÁRNA.Ale dá se.Ovšem není to práce pro pekaře.Já nejsem pekař jsem vyučenej motorář a nějakou dobu jsem se tím i živil,ovšem dělat něco na Peugeutech je o něčem jiném.Kdo opravoval víse značek mi dá určitě za pravdu.

Teď už jenom čekám na pošťáka,abych zase mohl skákat nahoru a dolů.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...