Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký prohlížeč používáte,napady a zkusenosti


Berkoff

Recommended Posts

Posledni dobou me zacina moje Opera otravovat tim, ze na spouste webu nespolupracuje.

Zacal jsem tedy polemizovat s myslenkou, jaky prohlizec na internet vybrat. Sice pracuji v IT oboru, ale snazim se pristupovat laicky, tedy vybiram podle pohodlnosti ovladani, a volnem pristupu, protoze vetsina prohlizecu, at jiz nadstavby pro Inetrnet explorer, nebo nezavislych je precpana antiviry, blokovanim popup oken, a dalsimy vecmi, ktere nam bezny uzivatelum jen otravuji zivot.

Takze muj vycet a seznam pro a proti:

Opera 10.51

- nektere stranky vykresluje spatne, hlavne eshopy, coz pri nakupovani vadi.

- nejde se prihlasit do InternetBankingu CSOB pres cipovou kartu

Firefox 3

- InternetBanking OK, vykreslovani OK, chybi podpora flash, javy, ActiveX hned po instalci.

Maxthon 2.6

Cipova karta a CSOB je ok, ale z toho nelze exportovat vypis v TXT - je nekde blokovane popup a nemuzu to nastaveni najit :(

Internet Explorer

Stejny problem jako s maxthonem, s tim ze je to jeste slozitejsi pokud jdete na stranku s https a webmaster ma spatne instalovany certifikat v apache, neustale to otravuje s hlaskami nedoporucujem, a opustte tento web, a ackoli se jedna treba o banku, porad dokola musim klikat na ignorovat, ackoli mam tu adresu v seznamu bezecnych serveru.

Tak jsem z toho zkrousen, a prosim, napiste mi jaky prohlizec mate oblibeny vy, a treba u jakych stranek mate problem, a u jakych nikdy. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja používam Maxthon, je to kompromis medzi množstvom nastavení a pluginov, ktoré chýbajú v IE a kompatibilitou zobrazenia. Pre zobrazovanie používa jadro IE takže zo stránkami nie sú absolútne žiadne problémy.

Čo sa týka blokovania popupov, rýchle nastavenie je vpravo dole na ikone s červenou značkou.

[upravil dne 12.4.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já FF. Na chrome jsem jednou u někoho narazil a dost ujsem se zhrozil. Chtíc použít klávesové zkratky jsem se nikde o nich nic nedověděl. Naštěstí základní wokňousovský jsou jasný a na ty další podstatný zabraly ty z FF.

Ještě dodám že mám FF v.3.0. Od 3.5 nefungují některé velmi zajímavé doplˇ%nky, které hojně využívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opera super vymozenosti ale je to hrozna brzda a kompatibylita zadna

FF taky neni spatny ale cim novejsi verze tim pomalejsi

IE to mluvi samo o sobe...

chrome je rychlej... mylsim ze dneska je dulezita rychlost nez nejaky blbosti... umi anonymni okna coz je super.... takze suma sumarum.. sel bych do FF...a pokud mas rad rychlost tak urco Chrome, neobsahuje blbosti a proto je rychlej... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...