Jump to content

ANTIPOLUTION

Bamatala
 Share

Recommended Posts

Ahote, pridávam sa k majiteľom ktorým sa objavila známa hláška.

V Peugeote na diag. je vraj všetko O.K.

viete mi prosím poradiť čo je toto?

xf15b03a60429436046214.jpg

Inak vymazali mi chybu v servise a po prejdení cca 50km opäť vyhodilo chybu. Vrátil som sa do servisu vymazali, že zle hodnoty na lambde hornej ale po premeraní že je O.K a opäť cca 50km a svieti.

dik za každú radu. :nevim

mne sa toto stalo cez vianoce bol som v servise a udajne moje auto vyhadzovalo pocitac tak nevedeli zistit co je tomu tak objednali najnovsiu verziu softu prehrali ju do auta a zatial OK. Skus im popisat toto mozno i to pomoze. Vraveli ze taketo chyby zacinaju riesit softverom

[upravil dne 11.4.2010 robozv]

zdravym, me to taky pise od zimy a po delsim klidu se zase objevila ta oskliva kontrolka :) Diagnostika me pise: \"Prechodna zavada signalizace tlaku turba. Hruby signal snimace tlaku turba vysoky.\" Mate s tim nejake zkusenosti?

mariosa: toto iste mi pisalo na 2.2 hdi a v autorizovanom servise nevedeli co s tym,, nakoniec som menil membranu ktora ovlada skrtiace klapky v sacom potrubi, turbo tlacilo vzduch ale membrana klapky uplne neotvorila a vtedy snimac nahlasil vysoky tlak

[upravil dne 12/4/10 farky]

dik ono je to hold auto ;)

Mal som Forda a stale som niečo riešil a som tu :cool:

Ten, kto bude tvrdiť že je Peugeot poruchvé auto, tak mu budem oponovať, lebo žil som dosť dlhý čas na Ford fóre a tam sa kazilo vecí :o

Som čerstvý majiteľ kombajníka, ale je to super vozenie.. spokojnosť. :roker

Původně zaslal: mariosa

Kdyby tu byl nekdo v Praze nebo okoli, kdo by umel tuto odstranit nebo se alspon pokusit, tak dejte vedet. Nemam zrovna dobre zkusenosti u servisu peugeot.

skus Peugeot Zlata, ja som s nimi spokojny. Neni to autorizovany servis, ale su v pohode aj cenovo.Daj vediet ako si dopadol