Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spei vs Peugeot Club


Recommended Posts

Je mě ctí Vám představit dalšího partnera klubu, který připravil pro naše řádné členy zajímavé slevy a služby.

Jedná se o firmu která se převážně zabývá výfuky, ale sortiment má daleko bohatší.viz jejich web.

Jde o servis s prodejem ND. Firma Spei www.spei.cz se specializuje hlavně na montáž výfuků a to i sportovních.

Slevy :

na nákup ND 15%

na práci 15%

což je velmi příjemné.

-nutnost mít u sebe platnou kartičku řádného člena!!!

Bohužel oblast kde tato firma působí a kde se tyto slevy dají uplatnit je pouze na Praze Proseku a Vinohradech.

Pro ostatní nezoufejte, snažíme se roztáhnout po cele ČR.

Jo a co je velmi pozitivní je, že jako náhradní vozy k zapůjčení po čas opravy disponují velmi oblíbenou značkou vozů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak přidávám vlastní zkušenost s firmou .

btw. vím minimalně o tom že jejich služeb využil i MirasCC na Duplex sveho 206cc a ted nedavno tam byl i PetrGTi6 pro rezonátor.

Za sebe max spokojenost at uz s jednanim (v sobotu) tak i s kvalitou jak rezonatoru tak laufuu na 406 BK kterou ted kočíruje Ďurko na SVK. jinak na 406 vše made by Ulter Sport

video se zvukem

http://www.stream.cz/video/357890-brm-brm

[upravil dne 11/4/10 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Škoda, že to nejde i na e-shop :(

Ale chválím každé rozšíření partnerů, ať jsou odkudkoli. Já jsem sice je ještě ani jednou nevyužil, ale věřím, že jiným se to hodí!

:super :super :super :super :super :super :super :super :super :super :super :super :super :super :super

Snažíme se .Díky.

Na ten Eshop se zeptám ,ale problem by byl v prokazovani členstvi , no zkusim neco vymyslet .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

........

Na ten Eshop se zeptám ,ale problem by byl v prokazovani členstvi , no zkusim neco vymyslet .

Takový nápad, který by mohl fungovat pro e-shop obecně (musel by ale partner chtít a být ochoten věnovat trošku času).

V databázi na hlavní straně je možno najít si podle IDčka, které by dotyčný musel uvést v objednávce, zda je opravdu řádným členem. Podle mě by tedy neměl být problém ověřit si ŘČ v seznamu a následně poskytnout slevu .....

Upozorňuju, že je to \"jen\" nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

btw. vím minimalně o tom že jejich služeb využil i MirasCC na Duplex sveho 206cc...

Pravda pravdoucí, duplex na CC byl od Speie na Vinohradský a povedl se taky náramně. Jsou tam kluci šikovný, komunikativní a svaří cokoliv :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 1 rok později...

Zítra se budu stavovat na Proseku, protože se mi to rozpůlilo ve spoji mezi katem a středním dílem. Doufám, že tam pořád dělají ochotní a šikovní mekánici a nějak pěkně a levně mi to povaří. Stejně tak, jako když mi tyhle díly (walker) před 5ti lety dávali na auto :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem po operaci. Byl jsem tam dnes na 7:30 a šel jsem hned na řadu. Nejdříve mi nabídli výměnu přední části s katem za 5tis (což je nesmysl vzhledem k hodnotě auta) tak jsme se nakonec domluvili, že to fiknou a navaří ke katu nový náhubek. Takže uříznutí, navaření, náhubek, nová spona mezi katem a středním dílem, hodina práce i s diagnostikou problému a jsem o litr lehčí :D

Každopádně zklamání je, že kartička neměla žádnou šanci na úspěch - na opravy se slevy nevztahují a na práci už vůbec ne. Na co se tedy vztahují netuším :myslim

[upravil dne 8.6.11 23:04 MJSytic]

post-2095-14109617715351_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja s nima mam takovou zkusenost, ze to co mi delali, mi za dva roky a tusim, ze mesic uhnilo. Kdyz jsem se tam jel zeptat proc, tak mi de fakto rekli, ze ty trobky se kterejma delaj, jsou smejdy, ale to jsou trubky, vyfuky mi drzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje cerstva zkusenost se Spei na Vinohradsky :

Minuly vikend jsem zjistil, ze mam praskly necely dva roky stary stredni dil vyfuku od Walkera ve svaru mezi trubkou a tlumicem.

Vyfuk jsem menil ve Spei. Takze ve ctvrtek jsem tam zajel, zvedli auto, prohlidli a konstatovali, ze pokud prijdu s fakturou, vymeni mi to na zaruku.

Fakturu jsem o vikendu dohledal a dnesa auto v osm rano pristavil, v jednu uz prisla sms, ze je auto k vyzvednuti. Reklamace uznana, stredni dil vymenen za novy, predali mi klicky a poprali pekny den a jel jsem domu :):super

[upravil dne 13/6/11 20:45 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...