Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spei vs Peugeot Club


Recommended Posts

  • O 1 rok později...

tak dnes opět využity služby Spei servisu na Proseku, s Citroenem C8 , uhnil mi zadní díl výfuku , + kus trubky středního , no a pač sem si řekl proč tam nedat hezkou koncovku tak i na te jsme se domluvili.

dostal jsem slevu na materiál dokonce 20% a na praci 15% a vypada to na aute hezky, takže max spokojenost.

fotky dam do vlakna o c8

tak fotky zde

[upravil dne 26/3/13 17:10 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 6 let později...
V 25. 3. 2021 at 6:34, radim.1008 napsal:

A kdo nebo proč se má ozvat? :myslim Nějak nechápu ten výkřik do tmy. :myslim 10% dobrých, ne? 

na nákup ND 15%

na práci 15%

10 je dobrych, ale mohlo byt 30.....

Ja zapomnel, ze ted je vlastne normalni, ze tu uz neco dela jen Verca..... Pardon

@Pe.Tr ja si s nima volal pred 3 lety na vanoce a posilal jim PF 😁😁😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakejch 30?? Na praci 15 a na díly taky 15, to je pořád 15. Jsi zapoměl zakladní počty v procentech nebo co.

Po tom co se s nima nikdo nebavil takovou dobu a tady je nijak nepropagujeme, nemaji tu reklamu nic, tak nemuseli dát ani procento, tak buď rád že dali to co dali.

A nejde o to co kdo dělá nebo nedělá. ZA PF ti slevu nedají, to by tady museli mít alespoň nějakou upoutavku a pár prokliků k nim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Radek Hurvajz no ale porad je hezcich 15 na dil i na praci, nez jen 10 na praci :D to se asi shodneme ne?

principem meho "vykriku do tmy" asi melo byt hlavne to, ze se tady na mne nemate co vrhat, ale spis si rict, ok, tak bychom tu informaci, ktera je evidentne stara a neaktualni, asi meli zmenit ne? Takový přístup bych pochopil, to ostatní je tady tak trosku off topic.... 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

tak dneska jsem dostal slevu 20% na dily :)

práci hodnotit neumim, zatím jsem to zespoda nevidel. No decentka co jsem chtel, to uplne neni, ale tak navrat ke korenum :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...