Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pritomnost vody v naftovom filtri


daniell

Recommended Posts

Ahojte,

nevie mi niekto povedat co to znamena ked sa mi pocas jazdy rozsvietila kontrolka Pritomnost vody v naftovom filtri. Kontrolka zasvietila asi na 5 sekund a po cca 10 km znovu... Potom sa to daslich 150 km chovalo normalne... Uz sa mi to raz stalo po ubehnuti cca 70 km. Pri kratkych jazdach sa kontrolka nerozsvieti...

Chcel by som sa vas opytat ci sa motor na nieco pripravuje alebo si to jednoducho nemam vsimat... Vascinou mam 1/2 nadrze a viac, spominana kontrolka sa rozsvietila iba ked som bol pod 1/4 nadrze. Tankujem vacsinou (90%) iba na Shell-ke.

Dakujem D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: koblih69

No z přední strany tělesa filtru je šikmo dolů plastovej vypoušťák, jinak s tou vodou opatrně, následky jsou docela drahý...

ako to myslis ze nasledky byvaju drahe..(co take sa zvykne stat?) ked zasvieti \"preblikne\" kontrolka tak je uz neskoro???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako to myslis ze nasledky byvaju drahe..(co take sa zvykne stat?) ked zasvieti \"preblikne\" kontrolka tak je uz neskoro???

nestane se vubec nic zbytečně tě tady straší na to tam ta kontrolka je aby tě to upozornilo že tam máš vodu v klidu ji vypust a hotovo:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes som to cele rozobral vycistil som (ako tak) nadrzku filtra a osadil novy filter... ked som vypustil naftu (s vodou) cez vypustak tak to liezlo skoro vsade len nie cez hadicku do flase. mal som pocit ze to slo tak 50/50...

kedze som to uz mal rozobrate tak prikladam aj par fotiek:

nadobka po vypusteni, po vycisteni a stary filter

Vdaka pani za rady... aspon viem ze pred sezonou je dobre vypustit vodu z palivoveho filtra (preventivne)

D.

[upravil dne 12/4/10 daniell]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...