Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Centrál (zámek) posuvných dveří, zlobí


Diesel125

Recommended Posts

Zdravíčko pánové, hledal jsem ale nenašel téma týkající se posuvných dveří, pokud jsem hledal špatně omlouvám se, naveďte mě prosím. Centrál v klíčku mě otevře všechny dveře kromě posuvných na spolujezdcově straně, ty otevřu až ručně. Po demontáži tapece vidím, že motorek centrálu má nějakou snahu ale asi je mrtvej. Zároveň jsem si všiml, že je součástí celého zámku, který je přinýtovaný ke dveřím. Jaký jse prosím další postup opravy centrálního otevírání posuvných dveří, musím vyměnit celý zámek i s motorkem, nebo se to dá nějak zjednodušit? Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nějaká rada?Začni s kontrolou kontaktů ,jejich čistota,případně proměřit ohmmetrem mezi přívodním drátem a ploškou na kontaktu ve sloupku dveří a potom to samé mezi kontaktem na dveřích až k motorku.Třeba pak už budeš vědět na čem si.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rychlou reakci, chyba byla na mém přijímači (zadával jsem do \"Hledání\" posuvné dveře, centrál, zámek, ale šoupací dveře mě nenapadly). Každopádně problém byl tedy v servomotorku, nebo v kontaktech dveří a sloupku? Pokud je to vadný servomotorek nedá se nahradit nějakým univerzálním, nový origoš za třináct stovek se mi kupovat nechce? A u kontaktů byl zádrhel v ploškách, nebo něco odešlo uvnitř (pružinky, atd.). Díky za trpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Taky jsem měl tento problém. Motorek měl snahu ale neodevřel, vymontoval jsem ho a snažil jsem se sehnat novej. Novej je drahej a z vrakáče mě tam fungoval 3 týdny. Rozhodl jsem se do něho podívat, opatrně jsem ho rozloupl a ejhle, nic složitého tam není. Vyčistil jsem to benzínem, několikrát jsem ho projel naprázdno namazal lehce vazelínou a slepil vteřiňákem. Je to už víc jak rok a bez nejmenšího problému. Jen když jsem ho montoval zpátky tak jsem do otvoru po šroubku vyřízl závit abych při další demontáži nemusel celej motorek i s držákem vyhnout téměř o 200 stupňů kuli tomu blbímu šroubku co si každej myslí že to je nýt. Každému co se do toho pustí přeju hodně zdaru, za ty prachy to určitě stojí:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...