Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké rádio Sony nebo Pioneer


Medvidek

Recommended Posts

Alpine jednoznačne, mal som Sony CDX-F7750S dalo sa,

Teraz mam Alpine IVA-W505, a z tým tunerom to nieje pravda!! niekde som sa dočítal že tam dávajú najkvalitnejší čip na svete, a niekto písal že má slabý tuner, čítal som aj na Sony že slabý tuner

ale platí ak je signál slabý tak ani high-end trieda z toho nevyčaruje super čistý zvuk.

mam 10cm anténu a chytá to dobre, keď som ju vymenil za org.

anténu tak super.

počkaj na nejakú akciu na Alpine

a Alpine má jednu dobrú vlastnosť: vyskladať si systém, keď sa rozhodneš kúpiť si Bluetooth (KCE-400BT) tak si ho pripojíš, a majú aj dig. zosilovač 4x100W Max. a nemusíš ťahať káble (KTP-445) http://www.audio.sk/?page=article&id=223

[upravil dne 12.4.2010 Sonnic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plechovy zvuk sony nic moc, ine je to z vyssimi radami, tam je to uz lepsie...ale za mna sony nie, pioneer , no co ja viem...to je taka stredna cesta ,nic nepokazis ani nic nezlepsis...priemer.... osobne som za alpine, mal som CDA 9853R, teraz mam CDA 9882Ri, a manzelka ma CDE 113 BT, to su radia....odporucam alpine.....

tu 113 BT kupis novu do 200euro a je to raketa radio, vyhodou je vstavany bluetoth,a volanie v aute mas bez problemov..dokaze si nacitat cely tvoj zoznam tel cisiel a uz len listujes v radiu...bomba.... za mna odporucam alpine, stych dvoch pioneer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen podporim ty čo ti odporučaju pioneer

kamarat ma sony s viacej funkciami ako ja na pioneeri ale kvalita zvuku sa neda porovnávať, a to nevravim že ten moj pioneer je ovela lahšie ovladatelny ako to jeho sony čo je podla mňa dôležite hlavne ked počas jazdy potrebuješ niečo prepnuť, tak je lepšie ked máš jednoduche ovladanie na radiu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K Pioneer-om , v niektorom článku časopisu Autohifi bolo napísané vraj rádiá Pioneer(CD/MP3) zahrajú rovnako pekne aj menej kvalitné mp3-jky. Mám Alpine a mp3 s bitrate pod 192kbps nie je to pravé orechové - aspoň pre mňa nie.

[upravil dne 14/4/10 R1kimi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dobrmik

jj mám sony a jsem spokojen....alpine to aby si měl 8tis aspon..jinak ty levný modeli vypadaj strašně....

Pe.Tr:já si mužu vybrat ze 3barev..:aut

Nevim, levnejsi rady maji o 2 gombiky nalavo mene ... Inak vypadaji skoro jak to co dal radek ... Ak 2 gombiky udelaji radio otrasnym , tak potom nevim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

mám pioneera a jsem spokojen , signál radia je fakt perfekt, mám 306 a dokonce mi funguje na tom radiu i ovladání pod volantem, ale musel jsem si k tomu dokoupit redukci...

a na to že naše silnice jsou samá díra tak za 3 roky co ho mám mi poskočilo CD jen jednou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Osobně sem měl čest se základníma řadama od panasonicu, JVC, sony ( tu aj vyšší řadu, aj nižší ). A nedám dopustit na nynejší alpinku. je pravda, že před výmenou repro a přechodu z posledního JVC to ztratilo na basech. Ale po výměně repro se to zlepšilo a co se tíče celkovýho zvukovýho projevu. Tak mi přišlo nelíp to Alpine. Ale to je taky dost o tom jakej zvuk komu sedí. Třeba táta nedá dopustit na vysišenej a \" vyasovanej \" zvuk skoro bez středů, co dostává ze sonky ve 405 na origo reprech. Brácha zase má moje bejvalý JVC a neměnil by za moje alpinku, zbuk JVC mu vyhovuje víc. Nej uděláš, když budeš mit možnost si poslechnout konkretní repro napájený různýma rádiama. Aby si zjistil, co ti nejvíc sedí.Nemá smysl kupovat rádio, jen proto, že ti někdo řek, že je nejlepší, pač ti stejně skoro každej řekne něco jinýho. Znám aj lidi, co maj Sencora a neměnili by za nic na světě a to ho nekupovali z důvodu nedostatku financí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...