Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 - KO = uz je hotova na kompletku :D


Guest Lubk0

Recommended Posts

To bylo celkem jasný, že to bude někde ohnutý. Než do toho začneš rejpat, velmi dobře prohlídni okolí klobouků a spoje za nimi. Jestli tam najdeš prasklinky ve spojích, hoď to ze skály rovnou.

Jinak tohle se dá srovnat i o strom, přivážeš to a párkrát couvneš, ale výsledek tomu bude jaksi odpovídat... Srovnání na stolici je jistota.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teraz blba otazka :) Kolko to moze asi stat ? Vzivote som nebol na stolici, popravde neviem ani ako to vyzera, ani kolko to trva, ani nic ... Proste orientacna cena ...

A neviete naco je ten modry konektor medzi vyfukom a servocerpadlom ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked do mna vrazili zozadu, tiez som mal par nosnikov a tych veci pod naraznikom poohybanych a auto slo na stolicu.

Nasledny nastrek veci stal asi 11 000 SKK a to rovnanie a cela klampiarcina 9 000 SKK.

To ale bolo uz skoro 4 roky dozadu.

Len pre predstavu cien...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jak je to při výplatě totálky s cenou vraku? Domnívám se, že od výsledné sumy k výplatě pojišťovna odečte odhadní cenu vraku (ale proto, že jsem naštěstí nikdy nemusel nic podobného řešit, tak to nevím na 100%).

...

Z Kooperativy prisel odhad ceny auta pred bourackou, a zaroven odhad ceny vraku dle toho, co nabidnul nejaky bazar nebo vrakoviste na jejich internim systemu aukci, s tim ze nabidku odkupu mohu a nemusim vyuzit. Rozhodne to nebylo stylem \"podle nas ma vrak cenu XX tisic, tak si ho jdete rozprodat na annonci\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som dnes skusil nakopnut auto, ale nenaskocilo ... Motor tocil bez problemov, ale nechytil ... Je to urcite palivom. Nepocujem totiz ako zopne pumpa v nadrzi ...

Takze netlaci benzin ...

Nenasiel som vsak v prirucke ziadnu poistku, ktora by k nej mala byt, aby som to skontroloval ...

Neviete ako je ovladana ta benzinova pumpa ? Zda sa mi, ale naozaj len zda, ze pocujem aj nejake cvaknutie, ale proste samotnu pumpu nepocujem, hoc za normalnych okolnosti som ju pocul velmi jasne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mali ste pravdu... Ked som zmagol narazovu poistku tak to lusklo, a po otoceni kluca som uz aj pocul palivovu pumpu ...

Bohuzial stale motor nenastartoval ... Tocil ako ozivot ale nebrnkol ... Paliva je v nadrzi este cca 15-20 litrov, v tom by som problem nevidel ...

Co to este moze byt ? Zajtra skusim nastartovat znova, a potom vytiahnem sviecky, ci su suche, alebo mokre, aby som vedel ci je to palivom alebo iskrou ...

Ale aj tak, ked mate nejake tipy tak napiste ... Zatial okrem toho ze nenastartoval mi prijde to startovanie normalne, bez akychkolvek neprijemnych zvukov alebo podobne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este ma v tejto suvislosti napadla posledna vec... Vpredu sa mi odtrhol predny konektor, co je medzi servo pumpou a rurou vyfuku ...

Je modry, a netusim od coho je ... Viete mi povedat na co je ? A ci moze sposobit to ze auto nestartuje ? Na fotke je v zelenom kruzku, porpipade mozem urobit detailnejsie foto ...

[upravil dne 19/4/10 Lubk0]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...