Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Historia vozidla peugeot 407 podla VIN


djbrano

Recommended Posts

Martinsk:omlouvám se že píšu sem....Zdravím šlo by zjistit i 406?

VIN: VF38FRHZE80716672 Předem díky za info....Jestli by šla i jeho historie v servisu když toho bude moc tak když tak prosím na meila...díky

[upravil dne 26/10/08 Ladaj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladaj

Martinsk:omlouvám se že píšu sem....Zdravím šlo by zjistit i 406?

VIN: VF38FRHZE80716672 Předem díky za info....Jestli by šla i jeho historie v servisu když toho bude moc tak když tak prosím na meila...díky

[upravil dne 26/10/08 Ladaj]

Ahoj,

píšu tu, že vozidlo bez garančných údajov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to je v pohodě jen abych přibližně věděl jak je na tom můj miláček....co zjistíš zjistíš a co nezjistíš nezjistích jen by mě zajímalo jestli na tom bylo něco dělaný pokud zjistíš a kolik to mělo napotáno na poslední návštěvě u Peugeotu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj prosim pekne zisti mi toto cislo VF36ERHRH21154217 lebo tie auta mi predtym vyfukli a dufam ze toto je posledny vyber ale fakt prosim daj mi vediet nieco o tomto aute lebo na inzerate ma pisany aj tempomat a podla tohoto cisla tam nieje a za dalsie ako bol robeny servis a dokedy.Ked som mu volal mam pocit,ze asi klame´a este ani podla inzeratu nesedia veci co tam pisal.Prosim a ako mozem zitit ci toto auto nebolo kradnute lebo toto predava sukromna osoba.Dik uz som z tohoto riadne unaveny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

Ahoj prosim pekne zisti mi toto cislo VF36ERHRH21154217 lebo tie auta mi predtym vyfukli a dufam ze toto je posledny vyber ale fakt prosim daj mi vediet nieco o tomto aute lebo na inzerate ma pisany aj tempomat a podla tohoto cisla tam nieje a za dalsie ako bol robeny servis a dokedy.Ked som mu volal mam pocit,ze asi klame´a este ani podla inzeratu nesedia veci co tam pisal.Prosim a ako mozem zitit ci toto auto nebolo kradnute lebo toto predava sukromna osoba.Dik uz som z tohoto riadne unaveny

Podle servisboxu v autě tempomatje, ale BEZ REGULACE RYCHLOSTI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: duricek

Poprosil by som zistit km na 407 sedan: VF36DRHRH21110581

Mam ho uz rok ale len tak zo zvedavosti. Mal by byt z Belgicka a 30.11.2007 malo 118tis km tak som zvedavy ;)

Auto predané 4.10.2004 v Belgicku

Posledný záznam 31.8.2006 pri 90 767 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maroš

Ahoj prosim pekne zisti mi toto cislo VF36ERHRH21154217 lebo tie auta mi predtym vyfukli a dufam ze toto je posledny vyber ale fakt prosim daj mi vediet nieco o tomto aute lebo na inzerate ma pisany aj tempomat a podla tohoto cisla tam nieje a za dalsie ako bol robeny servis a dokedy.Ked som mu volal mam pocit,ze asi klame´a este ani podla inzeratu nesedia veci co tam pisal.Prosim a ako mozem zitit ci toto auto nebolo kradnute lebo toto predava sukromna osoba.Dik uz som z tohoto riadne unaveny

Auto predané v Nemecku 1.2.2005

Posledný záznam 4.1.2006 pri 25 038 km. Robili tam niečo s FAP filtrom pri 11 009 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trosku od temy, ale aby nebola zbytocne nova, tak sa chcem spytat ci niekto nedaval uz hlavicku riadiacej paky dole? Ja som si kupil v peugeote novu, lebo stara uz bola zosuchana a to chromove doskriabane, len teraz to chcem vymenit, a v tej novej vidim ze su tam tri drazky v bielom plaste, ked si zoberiete klasicke hodiny od 1 do 12 hodin, tak tie drazky su na 3 hodine, 6 hodine a 9 tej hodine, , teraz neviem ci to naozaj staci len silou vyskubnut smerom ku stropu auta, ale aby som cosi neposkodil. Teda dostal som to ako darcek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

trosku od temy, ale aby nebola zbytocne nova, tak sa chcem spytat ci niekto nedaval uz hlavicku riadiacej paky dole? Ja som si kupil v peugeote novu, lebo stara uz bola zosuchana a to chromove doskriabane, len teraz to chcem vymenit, a v tej novej vidim ze su tam tri drazky v bielom plaste, ked si zoberiete klasicke hodiny od 1 do 12 hodin, tak tie drazky su na 3 hodine, 6 hodine a 9 tej hodine, , teraz neviem ci to naozaj staci len silou vyskubnut smerom ku stropu auta, ale aby som cosi neposkodil. Teda dostal som to ako darcek :)

sem ji teď taky dával novou,jen trochu zaber směrem nahoru a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MON$TER

Mohl bych také poprosit o nějaké info? Najeté km při poslední kontrole a připadně nějaké opravy? Předem děkuji!

VIN - VF36DRHRH21241452

Auto predané v Belgicku 4.4.2002

Posledný záznam 31.1.2007 pri 63 000 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...