Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Historia vozidla peugeot 407 podla VIN


djbrano

Recommended Posts

Původně zaslal: domena

TO:Martinsk . Mužeš mi prosim te zistit,jestli byla po dobu garančky měnena spojka?

vin VF38BRHZF81369315

Diky :papa

Myslim si že nebola menená spojka, ale 5.6.2003 malo auto 38 999 km a 24.2.2005 malo auto 12 583 km. :bojim:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: drsnej márvin

Martinsk - mohl bych též poprosit, hlavně mě zajímají závady. Měl sem servisku, takže km, by měly být OK, ty sem si zjišťoval přes prodejce.

VIN - VF36D9HZC21123116

Martinsk - vím, že toho máš dost,že sis tady tak trošku naběhl, ale mohl bych tě taktéž poprosit. Spíš mě zajímá, jestli vyčteš, zda byla dělaná spojka a nebo čepy ??? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky mam chvilku koupenou 407 SW 1.6 HDI předváděcí auto z Paříže nalítáno necelých 18000 rok stará . Při kontrole co má auto kolem rezervy jsem zjistil že oko na tahání má odřený lak nejspíše od ocel. lanka . Je možné že k tomu došlo když auto natahovali na kamion . Auto jezdí zatím OK ale trochu to ve mě hriže . Prosím jestli je to možné mrknout na historii oprav můj VIN VF36E9HZC21609018 Děkuji za ochotu RABAAD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rabaad

Ahojky mam chvilku koupenou 407 SW 1.6 HDI předváděcí auto z Paříže nalítáno necelých 18000 rok stará . Při kontrole co má auto kolem rezervy jsem zjistil že oko na tahání má odřený lak nejspíše od ocel. lanka . Je možné že k tomu došlo když auto natahovali na kamion . Auto jezdí zatím OK ale trochu to ve mě hriže . Prosím jestli je to možné mrknout na historii oprav můj VIN VF36E9HZC21609018 Děkuji za ochotu RABAAD

auto maš do roku 2009 v zaruce , tak ji využivej , historie oprav vuči km je nula tedy zatim bez zaznamu ale to hned napraviš pač tve auto spada do svolavaci akce YMR ohledne fap filtru , resp ovladani ventilu recyklace plynu , jde o zasah zdarma a jde o prehrani softwaru - navštiv autorizak peugeot.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za info tak to bilo asi od kamionu jak to natahovali na vlek.hned zítra zavolám do servisu .rád by jsem se optal jak je to s mytím motoru .Klasicky jsem naběhl s VAPKOU že to opráším a zastavila mě samolepka na plast.skřínce vedle baterky.Osobně se přiživuji na čištění interiérů aut a mám zkušenost že vyčištěné auto na mokro 1 den zavřené rovná se velký problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak že při čištění interieru mokrou cestou zůstává auto uvnitř částečně mokré .a když ho nenecháž aspon 1 den otevřené v teplé garáži aby vyschlo tak si zaděláváš na velký problém s el. v autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr Prazak

Ahoj

Mohl bych také poprosit o prověření 407 SW

VF36ERHRE21325895

Chystám se ho příští týden koupit :mrk.

Děkuju předem za ochotu

Auto predané vo Švajčiarsku 3.8.2005

Posledný záznam pri 64 675 km 28.9.2007

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem si naběhl,auto z německa a stočený km,zfalšovali i servisní knížku,origo servis peugeot,to je hrůza a prej je to tam trestný,to bych se divil,dnes jsem byl v servisu unás a tam mi to zjistuli,se na to v...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vrto

Ahoj,

chystám sa zakúpiť Peugeot 407 SW. Môžem poprosiť o zistenie informacii podla tohto VIN ? :

VF36E9HZC21424035

Nejako sa mi nezdajú km, teraz to má okolo 95 000 km.

Dakujem za pomoc

Auto predané vo Francúzsku 20.1.2006

Posledný záznam 21.7.2006 pri 36 981 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: nanux

Můžu tě taky poprosit? VF36DRHRH21145935

Ahoj, vím že je to asi otravný, ale přesto podíval by jsi se i na mě? Moc díky...

Auto predané v Nemecku 1.12.2004

Posledný záznam 17.10.2006 pri 60 338 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martinsk

Původně zaslal: nanux

Původně zaslal: nanux

Můžu tě taky poprosit? VF36DRHRH21145935

Ahoj, vím že je to asi otravný, ale přesto podíval by jsi se i na mě? Moc díky...

Auto predané v Nemecku 1.12.2004

Posledný záznam 17.10.2006 pri 60 338 km.

Diky moc... Nahodou na nejake opravy jsi nenarazil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...