Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvícení auta


tomson

Recommended Posts

Zdar chlapi mám podsvícené auto nejsou to neony ale světelné lišty mám toho 2m a stálo to 4400kč nejdelší je 1m ale mají 0.5m a 0.25m barvy jsou modrá,zelená,červená žlutá a bíla.Blišší informace vám podá Pavel Farda TUNNING SHOP NOVÝ JIČÍN.TEL.604910962.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JR a Mateso: No jo chlapy, ale kolik si myslíte že ty neony vydrží. Taky bych chtěl jít do neonů, ale nerad bych dal 9-ku a pak by mi je rozbil nějaký "kamínek" od kola :(

Jinak viděl jsem co ma tomson a to se jeví jako že by stím nemusely být žádné problémy.

Tak fakt nevím do čeho jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snizovat nemusis, staci nejaky pekny plasty, ktery auto opticky priblizej vozovce. Proste prahy, predni spojler, zadni slojler, nejaky to kridylko, vytahnout blatniky, nasadit poradny kolecka (tak 9*18") a je skoro hotovo :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

No mám taky podsvícené auto dal jsem tam montážní lampy čili zářivky na 12V Kdo byl na srazu ve Fulneku tak to mohl u mě vidět sice to není po celém autě ale vyšlo to zhruba na 1200kč tak nevím... Ale to co má tomson je opravdu dobré a cena si myslím je dobrá když si vemu neony od foliatecu za 9000kč a kámoš je koupil a první kaluž a bylo po svícení.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...