Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klíč na třmen - kde ho sehnat?


Peti

Recommended Posts

Válečky mají velký vůle a stále se na téhle straně víc zahřívá kotouč, tak mě napadlo jestli se to nějak nekříží;)

Nevím čím by to mohlo být:myslim

Mám doma původní třmen a ten je na nechlazenej kotouč a proto potřebuji prohodit ten kus:-)Ted jsou tam třmeny z Rallye

[upravil dne 12/4/10 Peti]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted je tam ten s těma vůlema.Asi potřetí jsem ho pročistil a uvidím.Počkám na teplo a půjdu to projet,v tomhle počasí se to stačí uchladit a není to tak znát.Jo a když je teplo tak je fialovej a to je ten průšvih:D Jak ten kotouč nabotnává teplem a třmen se ne a ne uhnout tak se hřeje a hřeje:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dlouho sháněl 5 straný oříšek. Na OBI můžeš úplně zapomenout, ale nemají ho ani v servisu Peugeot. Já potřeboval vyměnit prasátka s utrženým odvzdušňovacím šroubem a jiná prasátka ( s kulturním šestihranem) byla na třmenech pro nechlazený kotouč ( takže s užším třmenem). Navařil jsem na každý pětihran šroub a vzduchovým rázovým utahovákem to povolil. Nutno sundat brzdové kotouče, protože potom budše rozlešťovat odstříknuté železo od sváření. To povolení utahovákem zdúrazňuji proto, že šroub je tam zalepen lepidlem a ten šestihran jsem nemohl vůbec normální ráčnou vytočit. Ten svár má takhle co dělat aby to udržel, takže kdyby měl být ještě namáhán třeba na ohyb, tak by se TI na to asi vykašlal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten třmen - to co chceš povolit - mi u 309 dokonce prasklo!!! Nevim jak je to možný, najednou to přestalo brzdit a začalo to rachtit v kole, tak jsem na to koukal a třmen byl prasklej, ta železná část, co drží destičku. Asi 2 cm od šroubu. Doma jsem měl jeden s utrženym odvzdušnovákem a zarezlej, tak jsem ten třmen přendal, z očkovýho klíče jsem upiloval náký zoubky, aby to šlo na ten 5-ti stranej šroub nasadit. Byl to brzdič bendix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...