Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledá se P406 coupe 3.0V6 pro MK405


mk405

Recommended Posts

Ahoj,

Chtěl bych rozšířit zdejší řady majitelů coupatek :supera ,tak vás touto cestou prosím o pomoc při hledání, pokud víte o nějakém pěkném a v dobré kondici, dejte mi zde vědět.:mrk

Moje představa spíš pro informaci, není to ale podmínkou záleží na konkrétním kousku:

- ročník 2001 nebo novější

- pouze manuální převodovka

- motor 3.0V6 ten novější 152kW

- ESP ano – předpokládám i nějaké to ježdění i v zimě

- barva: přednostně modrá, červená, šedá, pak ostatní, zelenou, žlutou a černou spíš ne

- kůže: přednostně černá, možná hnědá (záleží na kombinaci), rozhodně ne červená

- najeto: čím méně tím lépe spíš ale záleží na stavu

- serviska výhodou ne podmínkou

- cena je hodně zavádějící ale orientačně řekněme +/-150.000kč záleží na stavu, za lepší kousek i více, bude také záležet na vzdálenosti případného dovozu, v cz může být dražší o cenu dopravy…

- původ: CZ i DE atd., spíš si myslím že třeba z DE budou v lepším stavu (vzhledem k servisování a silnicím), nevím jak je to např. s dovozem z itálie, pokud máte nějaké zkušenosti dejte info. Záležet bude ale i na mém známém dopravci a servicemanovi kam se mu bude chtít dojet.

- zatím sleduji tipcars, mobile.de, autoscount24.de, případně mi poraďte další www které je dobré sledovat, případně něco z itálie…

- časově nespěchám raději počkám, 405 zatím jezdí takže na to mám celý rok:aut

Předem děkuji za jakékoliv tipy a i jakékoliv info. MK405:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, bohužel automat jinak bych mu asi utrhl ruce :D asi bych překousl i tu modrou kůži, ne že by byla špatná třeba v modrým autě bych si to dovedl představit ale v téhle kombinaci je to trochu zvláštní a pak jsem ještě koukal že to nemá brembo ale to by se dalo domontovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sion

Je to original, jak sam psal nejspis zadny jiny v takove kombinaci neni a pochhybuju ze by to nemelo bremba, tusim ze kazdy 3litr mel Brembo ve standartni vybave.

je to tak, moje Coupé Bremba nema. prestaly se montovat asi mesic predtim, nez bylo vyrobeno. mam brzdice Lucas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

brankokk - na mobile je to bieda

mk405 - to by som nebol povedal ze to bude problem najst dobry kusok.akosi ich je s touto motorizaciou momentalne malo a nieto este slusnych.nevesaj hlavu,ja som hladal takmer pol roka

no, dlho som tam nepozeral, tak nie som moc v obraze. ale vzdycky sa tam zvykne daco najst...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chechet

Původně zaslal: Sion

Je to original, jak sam psal nejspis zadny jiny v takove kombinaci neni a pochhybuju ze by to nemelo bremba, tusim ze kazdy 3litr mel Brembo ve standartni vybave.

je to tak, moje Coupé Bremba nema. prestaly se montovat asi mesic predtim, nez bylo vyrobeno. mam brzdice Lucas.

Ahaa, tak to jsem vubec netusim a nechapu proc ke konci vyroby najednou zrusili bremba. Je videt ze toho o Coupe jeste moc nevim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...