Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj škopek,alá letošní lapálie :D


godzila.01

Recommended Posts

Tak většinu věcí jsem už poladil a zůstávají dva problémy .... :( :( :(

Přestal reagovat dálkový centrál... už to dvakrát že to pár dní nešlo a pak zase fungoval,ale tetko nejde asi týden,klíček má novou baterku a bliká.... Ale auto se neodemkne:( Vůbec nevím jak to poladit.....

A druhá věc co mi trápí je vibrace od pravého kola,je to cítitelné lehce od 80km/h,při 140 a víc je to cítit už hodně.... A pak je to cítit když brzdím,ale jen v rychlostech okolo 70km/h a menších když prudce brzdím třeba ze 60 na nulu nebo skoro na nulu tak je to děsnej vybrátor.... Vesměs to nejde do pedálu,jen lehce,ale hlavně do volantu a kastle a mně nějak už nenapadá co by to mohlo být,snad jedině poloosa.... Byl bych rád abych to opravil než to prodám,ale potřebuji nějakou radu,sám už fakt nevím :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vibrace - není mi jasné, jak určíš, že je to právě pravé kolo, nicméně mohou to být příčiny:

- nevyvážené kolo - vyvážit, nebo zkusit jiný disk (přehodit přední/zadní)

- jestli to dělá v zátahu při 80 km/h na 4-ku, tak je to poloosa - vnitřní konec pravé poloosy

- může to dělat i špatně vložené ložisko, nebo křivý kotouč - navštiv STK a za čokoládu si nechej zkontrolovat brzdy

Pokud chceš auto prodat, tak to neřeš. Mojí největší chybou bylo, že jsem prodával auta po opravě - pak jsem je prodal za cenu opravy - to jsem je mohl rovnou darovat neopravené...:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne takto búchal dvojlitrík, auto cez zimu stálo a na jar to už nerobilo. Začalo to výmenou predných tlmičov. Bolo to cítíť v riadení a v rýchlosti bolo takmer neovládateľné. Teraz úplne tichučké. Moc som asi nepomohol. Diaľkové centrálu mi tiež rovnakým spôsobom nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem právě udělal GO přední nápravy.... tlumiče,uložení,čepy,silentbloky,všechno a od té doby to dělá... :(

P607Olda : Hliníky jsou nové,dvakrát vyvážené,zkoušel jsem tam dávat i zimní kola a úplně jinou sadu a stejné.... Kotouče jsou skoro nové,ale pro jistotu jsem je nechával měřit(házivost) a v pořádku.... V zátahu to dělá jak kdy,ale spíš na menší kvalty,dva tři,nejvíc je to cítit při brždění,ale jak jsem psal jen někdy.... Jak poznám že to vibruje od pravého kola? Snadno,stačí mít nohu na podlaze z levé strane to viruje malinko a když sem jel jako spolujezdec tak od pravé strany je to hodně cítit..... ložiska jsou na autě origo a nemají žádnou vůli (v kole) obecně na autě není nikde žádná vůle(na nápravách)..... No já vždycky auta opravím kompletně a pak to prodám,moc se to nerentuje to je fakt :D Jako je to fakt divný nemůžu na to přijít,ale je fakt že když to třeba dva dny stojí pak jedu je většinou klid,začne to dělat až když se v tom víc projedu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil trochu přehustit pneumatiky a to klepání/bouchání nebo jak to popsat je ještě mnohem výraznější než předtím.... každej druhej hrb to klepne a když je větší díra tak je to rána jako kdyby tam nebyl tlumič ,to ale si myslím že dělají ty extra tvrdé tlumiče :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...