Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj škopek,alá letošní lapálie :D


godzila.01

Recommended Posts

to budeš mít asi volnou rezervu. Ne to byl jen žert, je to divný mě to taky bouchá ještě furt ale vím co to je, jelikož nemám čas ani vyměnit tyčku stabilizátoru tak musím poslouchat bouchání. Koukal si na tu uložení ramen pokud možno když auto stojí na zemi, třeba někde na jámě a pohoupat si ho protože když to zvedneš tak je problém s tím že se všechno zase dostane do jiné polohy a nemusí to být poznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukal už asi desetkrát.... :) už na to koukalo dohromady osm automechaniků a nikdo na nic nepřišel :D tetko jsem vyměnil silentbloky ramen už po třetí a je to o něco lepší,ale stačí přejet koleje nebo něco podobně špatnýho (prostě obecně špatná cesta) a prostě je to tam slyšet.... co hůř je to i cítit jak v pedálech tak ve volantu.... Ono i když jedu po relativně slušný silnici tak je prostě poznat když je tam nějaká nerovnost nechová se to jak má.... :(

Zrovna jsem koukal že jen materiál ( díly ) na auto mi stál už víc jak 30.000.... A stejně to není nikde poznat.....

Jediná oprava za letošní rok co fakt byla poznat je včerejší výměna brzdové hadičky.... :D

Jo a od včerejška mi to krásně začlo bubnovat do brzdy když brzdím,takže brzdy budou po 20.000km zase KO.... :D Já na to auto už pomalu přestávám mít nervy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na STK to bylo před měsícem všechno bez vůle.... Mi říkal že to mám jako nový :D :D :D Bodet by ne když je celej podvozek dvakrát vyměněnej....

Kdeby tam někde něco bylo nemlátilo by to jako blázen jen když jedu po špatný cestě,ale dělalo by to třeba i když se auto zhoupne nebo tak.... A navíc nešlo by mi to do pedálů a do volantu.... :( Jako já už nevím co by to ještě mohlo dělat,ale na tý nápravě toho zase tolik není... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak ještě očekávám výměnu nějakých silentbloků motoru... :bacha Ale nepředpokládám že to problém vyřeší... :)

Jako tahle pitva auta se mi začíná zdát už trochu únavná.... půl roku to pořád rozebírat a skládat začíná bejt trochu únavný když to nenese výsledky.... :D :D :D :D :D

Tak mi napadlo neřešil někdo třeba křivou nápravnici nebo podobnou zhovadilost co by ještě mohla dělat klepání? Jinak už mi napadá jen odstrojit kompletně předek včetně blatníků,nárazníků a veškerejch plastů a zkusit to projet ..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak dneska jsem si cvičně v práci vyměnil svíčky a koukám na ten motor že se nějak hejbe.... Mno a silentblok na převodovce nějakej rozbitej :D a pak se ještě kouknu na ten horní na motoru tak ten pro změnu utrženej :D Takže letošní prokletí dál a stále pokračuje.... :) A to sem ještě nevlezl pod auto,tam bude určitě taky paseka... .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm tak další zábava :aut Dneska jsem vyměnil urvaný silentblok na převodech a v úterý si ještě vyměním tu ojničku zavěšení na pravo.... Ale co je zajímavý po výměně silentbloku kdy bych čekal že to bouchání bud ustane nebo se alespon zmenší to začlo bouchat ještě víc :D :D :D Já už ani nemám na to auto slova.....:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak po výměně už prakticky všeho co se dalo a alespon vzdáleně to připomínalo díl starší jednoho roku jsem se dopracoval do stadia kde při přejezdech nerovností dělá levé kolo něco jiného než pravé.... :D Levé kolo je v klidu utlumí všechno normálně,pravé kolo je na tom o poznání hůř,utlumí taky kde co,ale prostě po pár dírách je to jasně poznat že podvozek na levo reaguje na díry v silnici o poznání hůř.... :( A já už fakt nevím....:( A tukání z prostoru přední nápravy při přejezdech hrbolků na silnici jsem se nezbavil,někdy to nedělá,někdy trochu,někdy víc,ale prostě to tam pořád někde je.....

Co s tím?:) Asi zapálit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bouchání u motoru také teď řeším. Taky jsem prolezl vše možné až nakonec právě silentblok v té ojničce sem zjistil že je utržený (ten menší blíž ke spolujezdci). No musím říct že sehnat ho je teda umění. Jediný shop kde sem ho našel je autobenex. Jinak všude na mě koukají jak na blba co po nich chci. Tak doufam ze po vymene bude klid. (me to lupe jen pri seslapnuti plynu) Jinak přeju hodně štěstí při hledání závad, njn už nejsou nejnovější hold ty naše peginy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

306 taky nebyla nejnovější,ale takovýhle bouchání tam nebylo :D Jako pochopil bych to u auta co není nějak udržované,ale já už na něm vyměnil všechno :D Tetko to vypadá zase na spodní čepy... ty sem měnil cca před 15.000km... a zadní pravej tlumič nejspíš bude KO,ten tam není ani půl roku.... :( Já mám na to strašnej pech... furt se mi to sere.... Stejně to chci prodat tak ten co to koupí bude mít nový auto,už jen udělat rozvody a jediný co sem neměnil je kastle :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v tom autě 37.000kč(maloobchodní ceny cca 55.000) jen v dílech,to nepočítám tu práci co sem na tom dělal.... Jako ještě tam udělám pár věcí aby to bylo OK a pak to jde z domu.... :bacha stejně na tom těžce,ale fakt těžce prodělám.... za 85.000 sem to koupil + to co sem to doto nacpal a něco ještě dám..... Ani sem nějak nehledal za kolik je to tak prodejný,ale žádná sláva to nebude.....:aut

I když už to konečně dám dohromady,tak na to prdím,už na to nemám sílu pořád řešit nějaký bouchání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...