Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepani volantu.


Tom306Sedan

Recommended Posts

Zdravim mam mensi problem a nevim cim to muze byt pri brzdeni nebo pri vysi rychlosti mi strasne vybruje volant myslel jsme ze by to mohly delat brzdove desticky tam sem je vymenil a stale stejne potom me napadlo zda jsou dobre vyvazena kola tak jsme je nechavl prevazit a taky ok. Dik za kazdou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tom306Sedan

nad silenbloky jsme taky uvazoval ale kdyz sem na ne koukal jsou docela v dobrem stavu.Tycky rizeni Ok. Cepy nevim ale to se mi nezda i kdyz se zitra muzu podivat...

Původně zaslal: straki007

Silentbloky ramen??

Cepy???

Tycky rizeni???

Mne sa silenbloky tiež zdali v poriadku pri rovnom volante. Skús natočiť plný pravý a vliezť pod auto, potom plný ľavý a znovu pod auto. Ja som bol strašne prekvapený ako sa tie zadné otvotili. Boli úplne odtrnhuté. Vymenil som komplet ramená, čapy, tyčky stab.+ geometria a ide to úplne krásne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tom306Sedan

bzdovy kotouce a zkroceny to by se pekelne musely zahrat aby se vubec zkroutily.

u staryho auta ani ne staci jednou poradne slapnout na pedar (myslim opravdu razantne) cca 5sekund a je ponich ..kazdopadne kotouce se daji vyloucit tim ze kdyz brzdis tak ti volant necuka (vetsinou kdyz zabrzdis tak ti trmeny vyrovnaji i vuly loziska)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak zitra omrknu teda ty silenbloky.a dam vedet.

Původně zaslal: limar

Původně zaslal: Tom306Sedan

nad silenbloky jsme taky uvazoval ale kdyz sem na ne koukal jsou docela v dobrem stavu.Tycky rizeni Ok. Cepy nevim ale to se mi nezda i kdyz se zitra muzu podivat...

Původně zaslal: straki007

Silentbloky ramen??

Cepy???

Tycky rizeni???

Mne sa silenbloky tiež zdali v poriadku pri rovnom volante. Skús natočiť plný pravý a vliezť pod auto, potom plný ľavý a znovu pod auto. Ja som bol strašne prekvapený ako sa tie zadné otvotili. Boli úplne odtrnhuté. Vymenil som komplet ramená, čapy, tyčky stab.+ geometria a ide to úplne krásne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...