Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setkání u vysavače na pumpě


secouver

Recommended Posts

Původně zaslal: secouver

Počkej já teď nějak nechápu, jak vymyslet příběh? :-) tohle se vážně stalo :(

Spatne pochopeno.. to \"vymyslet pribeh\" byla reakce na \"na te benzince to vypadalo uplne jinak a ted.... tohle proste moc nechapu\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Původně zaslal: secouver

Počkej já teď nějak nechápu, jak vymyslet příběh? :-) tohle se vážně stalo :(

Spatne pochopeno.. to \"vymyslet pribeh\" byla reakce na \"na te benzince to vypadalo uplne jinak a ted.... tohle proste moc nechapu\"

Tam mělo být tedy spíš slovo \"vysnít\", než vymyslet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: AKCZ

Spatne pochopeno.. to \"vymyslet pribeh\" byla reakce na \"na te benzince to vypadalo uplne jinak a ted.... tohle proste moc nechapu\"

Tam mělo být tedy spíš slovo \"vysnít\", než vymyslet...

Vys*at se na to muzu :D jj vystiznejsi :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Aluška

normální inteligentní pohledná holka se ledajkým chlapem, který se na ni usměje nebo pošle kytky sbalit nenechá

Dokud ji nezačne táhnout na třicítku, začne se obávat o kejhák a skočí skoro po každým zrní :)

Sakriš to jsem netušila, že to tak je :aut . Taky mi táhne na 30, ale že bych brala kohokoliv, to by mě ani ve snu nenapadlo a raději bych byla sama :nevim . Naštěstí mám doma toho nejlepšího mužskýho pod sluncem :P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Takovou hrdinku dělá každá, ale když pak doma žádnýho chlapa nemá, v určité chvíli změní názor zatraceně rychle :P

U mě to fakt neplatí :) , zjišťuju, čím jsem starší, tím jsem náročnější :aut , takže bych vybírala asi hodně dlouho :nevim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie, ale taky mám docela hodně známých, co to mají stejně. Od dvaceti přebírali a vzhledem k tomu, že měli slušnou práci atd., prostě nepotřebovali vztah, tak najednou jim je pětatřicet, ostatní dokola mají rodiny a kluci sedí doma sami, mají všechno co chtěli, ale prostě sedí doma sami, dvacítky jsou moc mladý, třicítky mají svoje nároky nebo děti.... A než se přizpůsobit a tolerovat ženskou, tak na to raděj kašlou a mají známosti na týden a vnitřně jsou hodně smutní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: secouver

oddie: že by kvitovala nějakou snahu na to jsem vůbec nevsázel. To uhánění se snažím držet v normální rovině a dvakrát si rozmyslim co napíšu a udělám, aby to právě nevypadalo, že jsem nějakej úchyl.

jj, brzdi, jinak budes stalker :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...