Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatékání do zavazadlového prostoru-sedan


Jindras

Recommended Posts

Pirela je prodřená dole,nahoře teoreticky nemusí doléhat,ale jak píše oni,o té korozi to u modelu HB je fakt problém,dnes je rozebíral u příbuzného 306HB,protože z toho si budu předělávat sedačky atd,když jsem byl na levé straně u pásů,tam to bylo na zadním sloupku kolem pásu shnilé cugrnut-jinak bylo auto z veku k sežrání...Hned mě napadlo že se na to kouknu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Žmurky

mne v hatchbacku tiez tiekla voda do kufra a bolo to tym ze v boku kasne som mal prehnitu dieru velku asi 15 centimetrov v priemere, nakolko mi hadzalo vodu od kolesa priamo na plech tak to za tie roky zozrala hrzda, musel som to dat cele vyvarit a prestalo mi tiect do kufru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Světlo jsem měl oddělané,byl prasklý úchyt světla s šroubem-to jsem kvalitně slepil-utáhl,dal jsem jinou pirelu atd.Dnes po dešti-teče stále dál-voda se objevuje v levé zadní části-přesně v rohu-jedna z možností pokud to je svělem-je ta-přilepit světlo s těsněním tmelem,nebo koupi nové světlo což je odhadem 2000 kč.U sedanu je pás přidělán na zadním platu a od kola tam se nemůže dostávat voda,protože je tam komplektní oplastování.Jinak o té korozi viz. předchozí příspěvek,jak jsem rozdělával včera HB-tam to bylo kolem šroubu pásu shnilé totálně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa ties stavalo ze som mal vlhko v kufri. Zistil som si ze presakuje to okolo zadneho svetla a nebolo toho vola aby to tak sadlo ze to nepretekalo. tak som nahrubo natrel karoseriu v mieste kde dosada tesnenie svetla na karoseriu , nechal troska ovadnut a potom zalozil a dotiehol. Nechal som to este do vecera nech silikon zaschne riadne a od vtedy mam pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou baterkou to samozřejmě zkusím-jen co to půjde.Dnes jsem objevil na levé straně bodběhu korozi ve tvaru kruhu-byla v tom dirka-provizorně jsem to opravil,abych poznal,jestli to je ono.Není to taková kaše co bývá u modelů HB-půjde to hravě opravit-jinak je celé auto O.K-je to kvalitní karoserie Peugot-ale tohle je nemoc jak u HB i možná u sedanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten podblatník mám,ale ta uvedená koroze je těsně kolem volného průřezu-není v náběhových stranách kola,kde to ten podběch kryje-ta moje koroze je minimální,ale jak jsem myslím již už psal rozdělával jsem minulý týden 306HB/1996 s plastovým podběhem a kolem pásu(uchycení pásu ke karoseriii) to bylo shnilé cugrunt!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý problém se nacházel ve spáře karoserie pod zadním levým světlem,předchozí majitel do nárazníku drobet ťuknul,tak se prohla spodní pechová lišta,která dále je napojena s tmelením na karoserii a měl jsem tam nenápadnou mezírku kudy nenápadně a pomalu zatékalo.Vlhkost se mi objevuje i po kobercem řidiče,což nevím jestli se to dostalo až tak daleko,ale z kufru to putovalo pomalu pod zadní levou stranou sedadla až pod koberec-vše jsem měl odstrojené...Je to vcelku k vzteku věnovat tolik hodin kvůli takové blbosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...