Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

A-ckove tlacitko na stahovani oken


oni

Recommended Posts

tak mame se zabitem takovej zahadnej problem... nejdrive, je tu nekdo kdo vi,jak funguje samotne stahovani nahoru a dolu? vime,ze to je tlacitkem. ale pak jestli k tomu je jinej svazek nebo stejnej s obyc stahovanim. Jde o to,ze u zabita mu to jezdi dolu normalne a nahoru jen s motorem, kdyz ten samej ovladac se da ke me do auta,tak me to nahoru vubec nejede,s motorem i bez,proste ne! no a kdyz sundam s ovladace predni kryt s tlacitkama a mackam samotnou gumu na tistaku,tak to narmalne jezdi, vratim zpet, jezdi porad, uplyne nejakej cas, ani na auto nesahnu a uz to zase nefacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam rok 12/99, ale svazkem to nebude, protoze kdyz sundame horni kryt tak to funguje, takze v kabelazi zahada nebude, bude zahada ve vrchnim krytu, kde drzej ty kolibky(tlacitka)

nebo teda mozna v ty gume co macka ty posny spoje

[upravil dne 1.4.2010 zabit]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elektronika sekvencniho stahovani je primo u moturku stahovacek ve dverich, dle rocniku vyroby ma ruzne zapojeni dratu, zkouset jine ovladace je dobra cesta jak neco odpalit.

Aspon tak je to u 406, ale rekl bych, ze u 306 to bude ten samy system

u starsiho systemu je to tak, ze v tlacitku jsou dve polohy spinace, ktery spina vzdy +12V ve dvou krocich, nejprve do jednoho kontaktu a pri silnejsim zmacknuti i do druheho kontaktu

U novejsiho zapojeni je to tak, ze jsou tam taky dva kontakty pro kazdy smer okna, ale jsou jinak zapojeny

[upravil dne 1/4/10 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabit: nerikam ze je to ve svazku...jen rikam jak byla kabelaz na rocnicich

ferry: myslim ze u 306tek staci vymenit jen tlacitko..protoze tlacitko na v sobe zatezovej obvod kterej odepina v pripade navyseni odeberu napeti coz je u otevrenyho a zevrenyho okna.. aspon takhle to mam na kabru na kabelazi co mam z roku 99 je to taky tak jen sou tam jiny konektory na central a je jinej system zapojeni napeti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ferry ty by si mi dokazal rict, co teda je jinak,pac teda ja mam starej model, svazek ve dverich je teda z noveho k tomu ovladaci. ja uz jsem sem daval foto noveho ovladace, smer dolu jsou dve tlacitka jakoby a smer nahoru dve tlacitka, pokud se stlaci prvni jede to normalne a pokud se k tomu stikne rduhe jede samo. ja prave starej model se sekvenci nevidel,tak to bude asi orisek vid? jinak spise je divne,ze jeden ovladac se ve dvou autech chova jinak a rozdil je jen ve svazku co jde do dveri....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spis me zajima to, ze se stejny ovladac se v obou autech chova chvili stene, chvili jinak

dokonce i to ze se jeden ovladac v jednom aute chova jinak kdyz je na nem kryt a kdyz neni.

ja jsem mel od ONIho \"nefunkcni\" tlacitko, u nej neslo, u me neslo, rozdelal jsem ho, NIC jsem nevymenil, NIC jsem nevycistil, slozil zpet a funguje ...

jinak k ty elektronice ... vypinaci/spinaci obvod i rele je v tlacitku

[upravil dne 1.4.2010 zabit]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Meldik

no tak to mas vyreseny....je to divny....a hotovo....

je fakt ze s tebou jsem to preci taky zkousel a nahoru ti to nejezdilo a pak jsem to jen prostriknul kontaktolem a fachalo to....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale zabitovy to funguje bez jakykoli krabicky nebo aspon myslim ze zadny ve dverich nema a nehlede na to, dolu mi to jezdi samo porad, staci prostriknout kontaktolem a jezdi to i nahoru,ale jen chvilku.... vidim to na nejakyho sotka....tou krabickou nemyslite ovladac jako celek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry najdu to a dam to tam cely

sic je to z kabra ale jo to stejny jako 5dvirko 3dvirko atd..

tohle je new model ..takze tesko rict jak to bude na 97 a takovejch prechodech..chtelo by to nejaky viny a kouknout na to postupne

[upravil dne 2/4/10 tommas11]

[upravil dne 2/4/10 tommas11]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm,tak je to pro to stahovani, ale teda jak je mozny ze zabitovy to funguje, preci by tu krabicku tam dali a nedali tam ovladac?? no ono, moje vin ti bude asi k nicemu,pac ja to tam vubec nemel,ale to vlastne zabit taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec tady podle me nejde o rok vyroby protoze nam to jde oboum uplne stejne, jen jemu to jde jen nekdy, teda kdyz jsme to meli rozdelany tak to slo oboum stejne, takze krabicka nekrabicka

podle me je nekde \"problem\" v ty gume co spojuje ty kontakty, nebo mozna nekde mezi tou gumou a kolibkou (tlacitkem), jinde to proste nebude, jinak by ten vrsek na to nemel zadnej vliv prece, rozdelany nerozdelany porat by to chodilo prece stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...