Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Divná koroze


Doyle

Recommended Posts

Tak se na to koukněte. Hnije mi to na fakt divným místě. nedá se k tomu dostat ani od podběhu ani z Kufru je to v jakýmsi divným místě. Co s tím? má to smysl vůbec opravovat. Hlavně mi hlava nebere jak to mohlo vzniknout :myslim

[upravil dne 1/4/10 Doyle]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dohromady je tam puchýř asi 10 x 10cm okolo praskliny ..:nevim

Nejspíš asi nemá cenu zpravovat .. nevím jak ten blatník vypadá jetli by to šlo obrousit a vykitovat znovu .. nejspíš by tam vznikla díra jako pr***

[upravil dne 1/4/10 Doyle]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá jako by to bylo bouchnutý a někdo zkoušel opravovat,jestli na to šahnul plamenem a rovnal,plech se vyhřál a začalo to chytat rez z vnitřku,postupem času se rez prokousal plechem a tak vznikne takováhle prasklina.Ten plech už je dostatečně prorezlej ,zkus tu barvu odbrousit a uvidíš jak to pod tim vypadá,nechalo by se to opravit na nějakej čas ale musel by sis s tim vyhrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddělěj obložení C sloupku a koukni na to zevnitř.

Podle mne vybrousit na čistej plech, pokud to bude veliký tak nechat klempířem zavařit COčkem, zabrousit , natřít zinkovou barvou, zakytovat a zalakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ako pisu viacery buchanuty blatnik a zle zagitovane,ako mas dlho to auto? co som videl tak git zacal praskat cca po 1roku,pokial je to zle urobene,podklad,alebo zly git alebo nieco take.mohlo prasknut aj preto lebo kasna stale pracuje(pohybuje) a asi git to nevzladol ci nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...