Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pocitadlo sevisnych kilometrov - zrazu 0


Y2K

Recommended Posts

Vidim ze ma auto neprestane prekvapovat.

Nie ze by mi to nejak vadilo alebo co, servisny interval si lahko nastavim ale...

Dnes sadnem do auta, idem nastartovat a co nevidim, servisny interval je na 0.

A to naposledy (v pondelok) tam zostavalo 7800 km.

Je toto normalne??? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Zalezi co znamena ze \"bol si na prehliadke\".

Ak to znamena ze bol vynulovany servisny interval tak to bolo tak pred pol rokom hadam (mozno tristvrte).

Ak to ale znamena nejaky zaznam volakde co ja viem v RJ tak to bolo hadam tak 3 roky dozadu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

:)

Zalezi co znamena ze \"bol si na prehliadke\".

Ak to znamena ze bol vynulovany servisny interval tak to bolo tak pred pol rokom hadam (mozno tristvrte).

Ak to ale znamena nejaky zaznam volakde co ja viem v RJ tak to bolo hadam tak 3 roky dozadu ;)

Áno myslel som nulovanie. No keď je to takto tak ti tam voľačo zblblo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: igor.sk

AnotherOne: to znamená že po uplynutí dvoch rokov mi servisný interval dá vedieť ,že som síce neprešiel toľko km ale olej by sa patrilo vymeniť? Zaznamenáva si PPC aj čas kedy sa nuloval interval?

To by bolo prfiš..:cool:

Áno je to tak, aj keď názory sa rôznia. Niekto tvrdí, že interval naraz padne na nulu, niekto zas že sa postupne odpočítava tak, že na nulu dospeje presne v deň po dvoch rokoch. A niekomu to zas odpočítava presne podľa ujdených km bez ohľadu na čas, ale to by som skôr predpokladal u tých lacnejších modelov.

[upravil dne 1.4.2010 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tým nesouhlasim. měl sem VW Passat 1.9 TDI B5+ 2004 s long life servisem a když počítadlo došlo k nule dalo se pořád jezdiť normálne jen to pořád pípalo jako blázen. možno to tak mají novější modeli nikoli určo do 2004. kamarád měl zase passat 2000 a tam to melo takhle jako já.

Y2K vypadá to tak že ti to z niceho nic zblblo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zdravím, mám podobný problem. Tachometr mi ukazoval dojezd cca 5500 km s tim ze sem vedel ze pri 5000 musim vymenit olej pac mi jde nastavit nejmene 20 000 km na servis. Muj problem je v tom ze ze dne na den mi zmizelo tich 5500 km a byla tam nula. Olej + filtr budu menit dnes tak jsem si to vyresetoval pomoci nulovaciho tlacitka na palubovce a neveril jsem vlasnim ocim! Kdyz jsem to drzel zacalo to odpocitavat pri nastavenych 20t km. Pote jsem vypl a zapl klicek a zase jsem tam mel NULU ! Tak jsem nulovaci tlacitko podrzel v kuse a hned po otoceni klicku mi to zacalo odpocitavat bez ukazanych km na displey. Dojelo to do nulu a tam se ukazal klic vedle toho problikla nejaka carka ktera tam zustala (mam tam uz 2 carky) a nula. Dal se nic nedelo a neslo nic delat. Tak jsem vypl klicek zase zapnul a na palubovce se rozsvitila ikona kde byl ramecek a v nem klic a necekane neslo nastartovat !!! V tu chvili jsem byl sakra na nervy ! Stacilo zase vypnout klicek a zase zapnout a opet slo nastartovat a ikonka zmizela, pote se mi povedlo nastavit dojezd na 20t km a klic byl pryc. Nevim co to na me Pazout zkousel teda. Tedy k moji otazce, nevite nekdo co to znamenalo ten klic s 2 carkama a nulou?? Diky moc za rady :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...