Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 405 stále žije !!!


Guest dtyrkas

Recommended Posts

Napsán autorem trollik

Nezjistil jste jiz nekdo nejakeho dielera a nebo kde sehnat plasty na predelani predku a zadku?

A kolik jsi ochotnej za to dát?????? Když už pro to do tý Číny poletím, tak abych nemusel doplácet za letenku, víš??? Ale zase mít jedinou čínskou 405ku v Čechách, to musíš uznat - něco stojí.

TAKŽE AŽ BUDEŠ OCHOTNEJ ZA TY PLECHY A LAMPY DÁT TAK ODHADEM 150 tKč - OZVI SE, ASI SE DOMLUVÍME (rád si udělám vejlet, když Ti to udělá radost a přispěješ). :P:D:P:D:P:D:papa:papa:papa

[Editován dne 3/17/Thu, 17 Mar 2005 17:39:14 +0000Thu, 17 Mar 2005 17:39:14 +0000Thu, 17 Mar 2005 17:39:14 +0000Thu, 17 Mar 2005 17:39:14 +0000 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trolik : Hele mě to připada všechno stejný. Až na světla z 406 , jinou masku a lišty pod světlama. Vršek nárazníku je hodně podobnej origo a spodek je novej. Napáchat na 405ku předek z 406ky neni podle mě moc velkej problem. Trošku plechů, laminátu, plastu a je to. Dokonce se takovýhle upravy dal najít na nettu, ale podle mě nevim nevim. Je to sice pecka že se dá pořídit 405ka rok výroby 2004 ale nějak mi na té hranaté karoserii ty oblé světla neseděj. Mé te to víc líbí s těma starejma hranatejma. Ještě kdyby se dělala čirá optika i s čirejma blikačema...... mmmmm.... to by bylo něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO MEDVED:Ja myslel dielery venku IRAN,Syrie atd...!Mam nekolik znamejch,co jezdi na vychod a sem tam,ne casto,jedou prazdny.Iran,syrie atd...A myslim,ze novy auto tam musi na nase prachy prijit za babku!Tady by se to nejak prihlasit dalo pres vyzkumnej ustav.A nebo tam elaj i 205 a klasiku 405.Uplne novy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
Původně zaslal: Trundik

myslíte, že by se nedala objednat přední maska, světla a kapota a namontovat to na klasickou 405 ?. Aspoň něco, když ne celý auto.

Trundíku, fšecko jde.

Český človíček dokáže vše. Třeba i toto http://www.ftipky.cz/pic.php?id=4095&ko=20&radit=zna

nebo přímo k tématu třeba toto http://www.ftipky.cz/pic.php?id=2495&ko=20&radit=zna :papa

[upravil dne 6/9/05 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde sem čet že dělaj i jedničkovyho golfa s palubkou z fabie.

je to někde v Jihoafricky republice. tak v takovehle zemi kaslou na vyvoj a jen skupujou licence a kopírujou, tak doufam ze se dockam i face-liftu 309ky:aut:aut:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu zkrácenou škodovku jsem viděl na cestě do Kempu Brodský, byla v autobazaru před Chlumcem nad Cidlinou, před tím kruháčem, jak je tam benzinka nalevo a pak napravo, tak za tou napravo je bazar, ale měli tam takhle zkrácenou 105ku, červenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Když jsem se díval na poslední Autosalon na Primě, tak tam byla reportáž z autosalonu v Moskvě, kde tu 405 iránci nabízeli. Takže v rusku se dá asi koupit. Ještě říkali, že tam vyrábí i 206 a že oproti klasické stojí o 70% méně.

Teď je otázka, jestli to auto bude 100% nebo 70%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...