Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reklama na autě.


Benžík

Recommended Posts

Nechali by jste si dát na auto reklamu? Máte s tim nákou zkušenost? Dostal se mi do ruky letak agentury která to nabízí, zkusil jsem tam zavolat a nabízejí až 5000 měsíčně. Na pátý dveře by možná bylo přijatelný, jde o to kolik by za to bylo a co by to bylo za reklamu. V tý agentuře mi hned nabízeli schuzku, kde se mnou všechno projednají.

[upravil dne 31/3/10 Benžík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že mu tehdy řekli že si musí psát knihu jízd, a musí Ti sedět stav km, takže to nejde nijak ojebat, a podle toho kolik projezdíš tak potom máš \"odměnu\" , myslím že když by to bylo tak výdělečný tak každý třetí auto jeudí jako reklamní:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Slovensku tri - štyri roky dozadu bolo niečo podobné, mesačne mali platit nejaku cifru za reklamu ale ked malo dojst k vyplateniu, tak spolocnost zanikla a najlepsie na tom bolo to, ze nalepenie reklamy si uzivatel auta musel zaplatit zo svojho uz neviem ci to bolo 20 alebo 25 tisic korun SK a v podmienkach bolo ze pri poskodení reklamy hradi jej znovunalepenie opäť zo svojho. Výsledok toho bolo : tí čo boli medzi prvými tak sa im ako tak vrátil počiatočný vklad (nalepenie reklamy) ale tí ostatní zaplatili nalepenie reklamy a potom este mali problem tu fóliu dať dole. Viac určite k tomu najde google :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár lety ješte když jsem měl mojí první 306 jsem taky objevil lístek,tak jsem tam zavolal,pán si se mnou domluvil schůzku a povídal jak je to super a jak jsou velka firma co maj reklamy všude,atd.Tak jsem na to kejvnul,vyplnil se dotazník kolik km a kde najezdím info o autě a kde jsem ochoten všude mít reklamu a v jakém rozsahu ( udal jsem že na zadní část. ) .Ještě bylo potřeba nafotit auto pro případné zájemce s tím že mi u nich založí nějakou mou složku,ale bude to stát 1.500,- . Ale že se nemusím bát jelikož jezdím po Praze tak zájemce bude brzo a peníze se mi ihned vrátí.Já ocas na to kývnul.Od tý doby mám u nich složku,je to pět let,nikdo se neozvlal a auto už dávno taky nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...