Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kufor


Scouty666

Recommended Posts

aj kamaratovi to teraz spravilo ale zase na sw , ale na tej sklenenej casti kufra ktora sa otvara, jednoducho nesla otvorit, a neskor dokonca ani zavret sa nedala, iba tak hompalala , vymenili v peugeote zamok ci co, a potom vraj treba este daky senzor vymenit aby sa dal kufor otvarat, tak mu bolo povedane v peugeote, ale robit to nedal zatial, tiez to stalo viac ako bolo vhodne :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved ked otvoris dvere tak sa auto automaticky odomkne a tym aj kufor. z miesta vodica bez vystupenia z dveri by som asi na to tlacidlo pravdepodobne nedotiahol :aut

skusim checknut ten kontakt, zatial dik za rady. :papa a co poistky? sice keby vypadla tak by mi toho asi neslo viac ako len kufor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mne to tiež robí a neuveríte, kvôli akej blbosti....keď otvorím dvere šoféra, nie vždy mi na zámku na dverách zapracuje signalizácia otvorených dvier - zistil som to až raz za tmy, keď sa mi nerozsvietil interiér, aj som chel ten zámok rozobrať, ale nešlo to, tak som tam aspoň strekol wd-čko ale moc to nepomohlo, keď je chladnejšie, tak to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...