Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostrekovac celneho skla


daniell

Recommended Posts

Ahojte,

nevie mi niekto poradit alebo sa niekto nestretol s podobnym problemom, nejde mi ostrekovanie celneho skla. zatial som si pod auto nelahol to planujem teraz cez sviatky ked bude trosku viac casu ale urcite sa dlhodobo bez ostrekovacov neda jazdit... problem mi zacal asi pred mesiacom ked som dolial tesco zimnu zmes do -20°C predsa len este nejaky ten mraz moze byt a ze mi je uz zbytocne kupovat shenon co som lial celu zimu ale do -30°C. Ako som zmiesal tieto dve zimne zmesy tak mi ostrekovace zacali strajkovat sem tam sli inokedy len tak cca 10 cm na sklo potom sa znovu rozbehli.. neviem ci sa uz k niecomu schylovalo (nejaka tajna predzvest). za poslednych 5 dni uz nefunguju vobec... myslel som si ze ked ostrekovanie fungovalo ale len tak trochu (spominanych cca 10 cm) tak bude problem niekde v hadickach (zalomenie) no teraz uz nepocut motorcek takze chyba je v motorceku, v kabloch alebo v packe...

nevie mi niekto povedat co to moze byt ked sa to prejavovalo vyssie popisanym sposobom...

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vdaka pani... este ze som sa do toho nepustil ... he he .. ja by som fakt asi rozobral pol auta... ja som zatial odmontoval len kryt pri hmlovke tesne pod nadrzkou ale koleso som mal osadene takze som sa k tomu dobre nedostal... ked to rozoberiem dam vediet ci to bolo len konektorom....

Vdaka za navod... D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

jak jsem psal stačí poodkrýti ten plast a jsešm tam,není to nijak složité dole asi 2 šroubky vybrat.Mne to dělalo taky a bylo to konektorem zaoxidovaný byl .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz je to spravene... bolo to motorcekom aj ked povodny sem tam siel a sem tam nie... ked som precistil kontakty tak chvilku siel na 100% a pomaly na nom padali otacky ako keby bola vybita bateria... tak som sa rozhodol ze skusim \"repas\" podla navodu co hodil \"MJSytic\" ale ked som motorcek rozobral tak som rezignoval (cely zhrdzaveny a aj uhliky sa mi zdali nejake male...) radsej som osadil novy... a podla vyjadreni niektorych je to len docasne riesenie a otazkou casu kedy by bolo treba vymenit novy... nakolko nie som z toho moc nadseny ked nevidim dobre na okolie a motorcek stal cca 22,- € takze to nebola az taka obrovska polozka....

Dakujem za rady... D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...