Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém s pneu


Guest JardaČapek

Recommended Posts

Guest JardaČapek

Ahoj mám problém s pneu a alu kolama.mám originál alu bez středové diry. 15 palcu.A kupoval jsem na ně nové pneu a nechal to přezout a vyvážit.Ale vybrovalo mě celé auto když jsem jel tak 90 a výš.Tak jsem je nechal znovu převážit v rámci reklamace.A pořat stejné.A tak jsem se naštval a šel do jiného servisu a tam mi převážily celé auto a je to lepší ale pořát to kapku hází volantem.A už nevím co s tím?měl jsem tam plecháče na zimu a to bylo v pohodě.tak to asi žadné čepy nebudou.a ješte ke všemu jsem byl na stk protože mě končila s autem a tam na tech valcich taky v pohodě.díky za názory.Jarda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest JardaČapek

chlapy dneska jsem přehodil levou predni gumu na zadek a ze zadu na předek a asi to bude lepsi.jel jsem tak 130 a chvělo se to jen tak minimalně myslim volant,ale to muže bejt taky už silnici.uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Návštěvník

Ahoj:)

ja mam podobny problem. Bol som v pneuservise (moja \"oblubena\" institucia:super) prezut zimne na letne na tie iste disky a z auta sa ozyvali zvuky. tak som sa tam vratil a pan ma poslal prec (ako to casto byva u autoopravarov - po vycashovani nezaujem). rozmyslal som ako by sa tvaril, keby sa mi nieco stalo... ani mimimalny zaujem alebo rada, co robit.

tak som siel po dialnici a potom ked som mal cas, tak som zdvihol auto a zistil ze ti kreteni mi polozili zavazia tak, ze sa dotykaju brzdoveho oblozenia! bohuzial ten zinok sa nepoddal a nezosuchal, takze to robilo randal stale. okrem v tej rychlosti (za 10 minut mali vsetko hotove!) uz neriesili esteticke zalezitosti, takze mi doskrabali nove disky a zavazia polozili tak aby boli krasne vidno.

zavazia som zoskrabal ale nechal som si ich, tak sa chcem spytat:

- ak si ich nalepim na ine miesto, aky vplyv ma posun zavazia po sirke a po obvode disku?

- ked si ich nenalepim, ake realne riziko mi hrozi s nevyvazenym diskom (10g,15g).. myslim realnu skusenost:) teoriu ovladam

pozn.:

*volant mi nevybruje ani pri 200, iba trosicku a uz neviem ci to je horsie ako predtym.. vibroval vyraznejsie ked tam boli tie zavazia

*za par mesiacov budem menit letne gumy za nove

*k tomu pneuservisu sa nemozem vratit tak skoro, takze odpada moznost vyvazenia zadarmo. a chut platit za to iste samozrejme nemam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běž zpátky do pneu, a reklamuj špatnou práci.

Když si nalepíš závaží jinde než má být, pneu s diskem bude nevyvážená a bude vibrovat.

Když budou nevyvážená kola, dříve nebo později se zničí díly nápravy a řízení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

hm, to som prave nechcel. ten servis je hodne daleko, takze budem musiet zacvakat v nakom prazskom. no nic kaslem na to, a spravim to za par mesiacov s novymi pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...