Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Celne sklo rozbite, poistka


syko1

Recommended Posts

Ahojte, chcem sa informovat. slo predomnou auto a odletel mu kamienok od kolesa a bum..... mam prasklinu na skle cca 30CM. Znacku som si odpisal a nahlasil som to na poistovnu. Svedok so mnou v aute bol. Avsak chlap na telefone mi povedal ze si mam podla znacky hladat majitela sam a ze to musi majitel toho auta nahlasit na poistovnu.

Kde si mozem naist majitela auta podla znacky?

Za ako dlho ked si to opravim mi poistovna preplati fakturu?

ak bude majitel auta zatlkat ze tam nebol tak mi to zrejme nepreplatia alebo sa mylim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno ak by to slo aj bez toho priznania tak by to bolo fajn. Cena je v origo peugeote na moju 307 sw 560ecok, skoro ma ... .

Ale v inom servise je to cca iba sklo 180E bez DPH asi.

Dnes idem na obhliadku tak ze som zvedavi.

Jo v Allianze (lebo to auto co to sposobilo ma poistku tam) mi povedali ze si to mam dat opravit avsak ja si to dam opravit a fakturu mi nepreplatia ani za 2roky. toho sa obavam najviac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to je na Slovensku a vlastně ani nevím, jak je to tady. Osobně dost pochybuji o tom, že pokud máš jen povinné ručení, tak ti někdo něco dá. Jelikož to by musela pojišťovna proplácet z pojistky viníka. A upřímně, pokud by mně pojišťovák zavolal, že mi sahá na pojistku, poněvadž jsem někomu někdy rozbil okno, tak ho pošlu do řiti.

Pokud máš havarijko nebo připojištění oken, tak jsi v pohodě. Zaplatíš maximálně spoluúčast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez připojištění čelního skla jsi v pr... to by musel bejt nějakej blbeček aby řekl ano odlítlo to odemě. U svého minulého auta BMW 318i jsem měl připojištění čelníhio skla a jednou když jsem sejmul ptáka na dálnici a měl jsem tam prasklinu tak jsem jen zajel do servisu kde to vyměňujou, sepsali jsme protokol jak se to stalo, oni to vyřídili s pojišťovnou a já sem to měl druhý den hotové. Jediné co se tam platí je DPH u fyzické osoby. Podnikatelé neplatí nic:-) . Ale tomu já přesně nerozumím. Nějaký složitý to maj:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo presne tak to je! mal som to ja radsej nechat tak a s kamosom sa dohodnut. hm moja hlupost na buduce to budem vediet.

Tak ze dakuejm vam za radu a nasleduje otazka ktoru asi kazdy cakal.: Za kolko zozeniem celne sklo? mam momentalne na ruke za 180€ + praca a lep na sklo cieze aasi cca 250€ to bude mozno dokopy.

Ak by ste niekto vedeli o lacnejsiom prosim dajte vediet. dakujem.

Mam 307SW rocnik 2004 dazdovy senzor obdlznikovy a solarne.

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta knebud totalny idiot, a najdi si na ceste nejakeho dobreho darcu....najlepsie nakladne auto, sklapac maximalne doporucujem...zastav ho a tlac nanho ze ti to sposobil on....a hotovo....co tu riesis...je to trosku drze a sproste ale ked si nezastavil toho co ti to rozbil v skutocnosti tak co.... toto je bezna prax ako sa to robi..... inak viem celne sklo za 250 eciek....Pilkington,...nove reflexne, pre senzor....pretoze tusim SW ani nijake ine nemala....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

ta knebud totalny idiot, a najdi si na ceste nejakeho dobreho darcu....najlepsie nakladne auto, sklapac maximalne doporucujem...zastav ho a tlac nanho ze ti to sposobil on....a hotovo....co tu riesis...je to trosku drze a sproste ale ked si nezastavil toho co ti to rozbil v skutocnosti tak co.... toto je bezna prax ako sa to robi..... inak viem celne sklo za 250 eciek....Pilkington,...nove reflexne, pre senzor....pretoze tusim SW ani nijake ine nemala....

Jo dik ale ked som to uz hned v ten den nahlasil na poistovnu tak ked teraz nahlasim niekoho ineho tak by to bolo dooost blbe nie? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jet za kamionem a chtit pak po nem neco i kdyz to on neudelal je demence,to by udelalo jenom prase..kdo nema pojisteny celni sklo a pak breci je jeho blbost,dneska ta pojistka stoji par stovek,takze si kazdej musi spocitat jestli se mo vyplati,v zime na me jeden chlapek taky zkousel ze sem mu rozbil sklo kamenem od kola,sklo pojisteny nemel tak si myslel ze se ho asi budu bat a pristoupim aby to slo z my pojistky,poslal jsem ho pryc a bylo..

jinak vymenu skla bych radeji nechal na nekom, kdo to uz parkrat delal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...