Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uni alarm vs. automatický dověr oken


ThorR

Recommended Posts

zdravím, nikde jsem to tady nenašel tak se zeptám.

Mám centrál se superblokádou a tudíž mám i automatický dověr oken. Dálka přestala fungovat, tak ji nahradím alarmem.

Otazka zní : Dá se nějak zapojit, abych měl funkční i automatický dověr oken?

[upravil dne 28.3.2010 ThorR]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ted presne, ale mozna by mel stacit prodlouzeny zamykaci impuls, vim ze do kazde stahovacky okna vede jeden drat, kterej kdyz se na chvili ukostri, tak se okna vytahnou, ten impuls na kostru dava RJ supeblokady, ale nevim na zaklade ceho ( jen to, ze pro aktivaci superblokady pomoci klicku v zamku je treba podrzet klicek v poloze zamknout asi 2s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten se bude hledat blbe, bude nekde ve svazku, tipoval bych nekde v mistech kolem praveho prahu, ale ted si z hlavy nevybavim, v kterem svazku jsou obsazeny draty centralu, jestli je to v hlavnim svazku auta, nebo v kabinovem svazku, kabinovy svazek vede od konektoru pod plastem pro odkladani nohy vedle spojky podel prahu pod sedacku ridice, tam se oddeluje vetev pro zadni cast karoserie a druha vetev pak jde pres stredni tunel pod jednotkou airbagu a pod sedackou spolujezdce podel praveho prahu dopredu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klicem jako v zamku ? musis ten klic podrzet asi 2 nebo 3 sekundy v te poloze \"zamykat\" ( to je myslim otoceni doprava, ale nevim, mozna doleva, klic v zamku jsem naposled pouzil nekdy pred zimou, kdyz jsem zamky preventivne promazaval :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...