Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dalkove ovladani P 306


Ruslan

Recommended Posts

Původně zaslal: EXI.60

kdy jsi měnil baterky?I když se rozsvítí,nemusí už vysílat

bylo to takhle, kdyz jsem to auto kupoval tak dalkac nefungoval, tak jsem vymenil baterku a ono to slo. Menil jsem ji tak pred 3 mesici. to se vybit tak rychle nemohla ne? I kdyz tam dam 2 baterky tak to stejne nefunguje. Nebude nejaky problem v prijimaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

koukni na tu diodu přes foťák na mobilu, měla by se rozsvítit když vysílá, pak bych to zkusil úplně u toho zmáčknout, vyměnit baterky a potom bych asi dal nějakou uni dálku

p.s. pokud se teda jedná o infra

mackal jsem primo u toho a neslo to. Jakou diodu myslis, tu malou cevenou? nebo tu co velkou? ta cervena sviti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli je problem v přijímači tak ho sundej, zkontroluj estli je vše ok, potom bych prošel kabeláž atd... ale osobně bych se na to vprd a koupil tu uni...., je to poměrně levný a mnohem lepší, nemusíš stát u auta a mířit na zrcátko jako blbec.... to už můžu rovnou otočit klíčem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

tak jestli je problem v přijímači tak ho sundej, zkontroluj estli je vše ok, potom bych prošel kabeláž atd... ale osobně bych se na to vprd a koupil tu uni...., je to poměrně levný a mnohem lepší, nemusíš stát u auta a mířit na zrcátko jako blbec.... to už můžu rovnou otočit klíčem...

ok, diky. Zitra se na to kouknu. A pak se uvidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...