Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za kolik prodat?


Leos

Recommended Posts

Tak já budu rejpal:

Máš servisní knížku z Německa, nebo bys byl ochotný zveřejnit VIN, aby se někdo koukl na servisní historii v Německu? Za 3 roky v Německu ujeto 55000 km a pak výměna spojky, to mi nesedí. Anebo je tam čip a spojka je poddimenzovaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojka začala klouzat při 104 000km. Taky se mi to zdá brzy, ale podle servisu je to různé, prý 80 000 - 160 000km, tak nevim. Pokud chcete vin: VF33HRHRH83475329, všechno sedí. Ověřoval jsem to, když jsem to v Německu kupoval.

Auto má původních 100kW, žádné úpravy motoru, ale i tak nechá většinu běžných aut daleko za sebou.:P

[upravil dne 2.4.2010 Leos]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

Spojka začala klouzat při 104 000km. Taky se mi to zdá brzy, ale podle servisu je to různé, prý 80 000 - 160 000km, tak nevim. Pokud chcete vin: VF33HRHRH83475329, všechno sedí. Ověřoval jsem to, když jsem to v Německu kupoval.

Auto má původních 100kW, žádné úpravy motoru, ale i tak nechá většinu běžných aut daleko za sebou.:P

Spojka vydrzala 104 000km? Ty brdo to ti zavidim,mne sa pri 86 000km rozsypala.

[upravil dne 2.4.2010 Leos]

[upravil dne 2/4/10 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Existujuci

Původně zaslal: Leos

Spojka začala klouzat při 104 000km. Taky se mi to zdá brzy, ale podle servisu je to různé, prý 80 000 - 160 000km, tak nevim. Pokud chcete vin: VF33HRHRH83475329, všechno sedí. Ověřoval jsem to, když jsem to v Německu kupoval.

Auto má původních 100kW, žádné úpravy motoru, ale i tak nechá většinu běžných aut daleko za sebou.:P

Spojka vydrzala 104 000km? Ty brdo to ti zavidim,mne sa pri 86 000km rozsypala.

Spojka vydrzala 104 000km? Ty brdo to ti zavidim,mne sa pri 86 000km rozsypala.

[upravil dne 2.4.2010 Leos]

[upravil dne 2/4/10 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Existujuci

Původně zaslal: Existujuci

Původně zaslal: Leos

Spojka začala klouzat při 104 000km. Taky se mi to zdá brzy, ale podle servisu je to různé, prý 80 000 - 160 000km, tak nevim. Pokud chcete vin: VF33HRHRH83475329, všechno sedí. Ověřoval jsem to, když jsem to v Německu kupoval.

Auto má původních 100kW, žádné úpravy motoru, ale i tak nechá většinu běžných aut daleko za sebou.:P

Spojka vydrzala 104 000km? Ty brdo to ti zavidim,mne sa pri 86 000km rozsypala.

[upravil dne 2/4/10 Existujuci]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leos

On spíše dříve odchází setrvačník a od něj potom spojka, psalo se toho tady na fóru o tom už hodně. I když mě asi měnili setrvačník jen preventivně.

Ivona:od teba by som auto kupil ked ti spojka este funguje pri tvojich km a po meste.Ja som kupil po zene auto a spojka sa v 86 000km razsypala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedisi som robil v Uherskom Brode a majitel firmi ktory mohol vyplatit auto za 2 000 000 na drevo mi povedal ze neda za auto ktore sa mu paci take velke prachy ale radsej kupi 3 rocnu jazdenku on ju pouzije 1 - 2 roky a da prec.A mozem povedat ze mal pekne auticka a same chutovki a mal urcite pravdu.Pokial ti auticko sluzi a nemusis donho prehnane vrazat tak neni dovod ho predavat !!!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...