Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oranžový trojuhelník


deny.zb

Recommended Posts

Zdravím chtěl bych se zeptat.Včera jsem natankoval plnou nádrž nafty a po odjezdu od benzinky se mi na palubce rozsvítil oranžoví trojůhleník.A oíše mi to to : Gefart der Verstopfung des Partikelfilters.S autem už jsem od té doby najel něco přes 100km a jezdí to v poho taky bych se chtěl zeptat co to znamená.Uvažuji o vykuchnutí FAPU ale mám strach s těch emisí díky za odpoveď.Peugeot 307 1.6HDi 80KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se pomalu ale jistě chystám na vykuchání a dojet si nechat přehrát ŘJ aby nevěděla, že tam někdy byl FAP filtr.... cena za přehrátí ŘJ je 6000 pokud si FAP vykucháš a pokud to kompletně necháš udělat tu firmu, tak je to za 7000a je nadoživotí pokoj jak s FAPem tak s aditivem...a hlavně dávají 2 roky záruku, tudíž i na to, že to projde emisema... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže bych do toho šel taky?Už jsem jim tam napsal email tak jsem zvědav co mi napíšou.Jde mi hlavně o to aby to auto fungovalo a prošel jsem na emisích.jinak jsem s tím autem spokojen maximálně.Nemáte ještě někdo skušenosti s přehráním palubního PC do češtiny?Do toho bych šel taky němčina je hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes v servisu kvuli tomu rozsvícenemu oranžovému trojuhelníku a na diagnostice mi bylo zjištěno : že auto je bez závad FAP je zaplněn z 48% a poslední regenerace proběhla před 150km.Ani mechanik nechápal proč to tedy svítí.Přišli jsme jen na to že nějakej dobrák mi při výměně oleje při koupi ulomil kus měrky na olej.Takže budeme provádět výměnu oleje a všech filtru zda se někde neobjeví ulomený kus.Protože v servise zjistili že tenhle oranžový trojuhelník s vykřičníkem obecně určuje asi 17 možných závad.Tak jsem zvědav co to bude s těch 17 závad za problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...