Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oranžový trojuhelník


deny.zb

Recommended Posts

Tak problém deny.zb určite s doštičkami nesúvisí. Jeho chybová správa v preklade znamená riziko upchania časticového filtra. Čo môže byť buď z dôvodu nedostatku aditíva alebo že dlhšiu dobu nemohla prebehnúť regenerácia a to zase buď z nedostatku aditíva alebo kvôli nevhodným podmienkam jazdy - jazda na krátke trate so studeným motorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Tak problém deny.zb určite s doštičkami nesúvisí. Jeho chybová správa v preklade znamená riziko upchania časticového filtra. Čo môže byť buď z dôvodu nedostatku aditíva alebo že dlhšiu dobu nemohla prebehnúť regenerácia a to zase buď z nedostatku aditíva alebo kvôli nevhodným podmienkam jazdy - jazda na krátke trate so studeným motorom.

Ale to já vím, to jsem psal aby bylo zřejmé, že může mít více významů. Důležitá je ta hláška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deny.zb

Asi jo nevím co je SW:D ale já mám normál kombi ne SW!Ale každopadně mi to přehrajou a budu to mít komplet v češtině.

Není to problém, je tu pár lidí kteří to dělají, stačí hledat ve fóru, jen varování nenech se nachytat jako já na nišší cenu (nějaký pan Bartoš Ostrava) má tam chyby které způsobují nefunkčnost některých částí (hlasové ovládání).

Jinak určitě doporučuji nechat si to uděůat u odborníků, jinak riskuješ havarii a nevratné zničení celého rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...