Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1.9 td dhx nejde natočit


Vitak27

Recommended Posts

mam problém, z nějakého důvodu mi nejde natočit můj miláček

stál na parkovišti zrovna jednu noc co bylo -20 a nejdpíš zamrzla nafta a v poledne sem potřebaval nutně odject a nenatočil jsem ho... tak mi kamarad poradil at to poleju horkou vodou a ze naskoci, ale nenaskocil tak stal venku jeste jednu noc, pak sem ho dal tak na 4 hodky do garaze, to jsem uz sice nastartoval ale hrozne klepal motor, potreboval jsem ale ject nutne domů tak sem natankoval u shelu, dal tam zimni aditivum a jel +- 80 km s doměním že tam někde bude voda ale az se to trochu vic ohreje tak to prestane ale neprestalo. Dokavat motor nevychlad tak jsem to nastartoval ale jakmile vychladnul uz nenaskocil ted se jen toci a obcas uz to ma snahu ale akorat to silene zakouri a nic... kdyz jsem zkusil odpojit vstřiky tak to naftu nedavalo... kdyz jsem odpojil filtr tak tam tlak byl... mam podezdreni ze je vč naky přidřený, může to být něco jiného... děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli máš v motorovém prostoru na přívodní hadici balonek, nemáš v nádrži podávací čerpadlo, ale naftu si tahá čerpadlo na motoru podtlakem, pak nebude žádný přetlak v palivovém filtru

zkus skontrolovat napětí na jehle čerpadla, vede k němu jediný drát, měl bys naměřit palubní napětí po otočení klíčkem do provozní polohy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...