Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Pomer hnaci sily u 405gri 4x4 (XU9M.DDZ) r.1989


Petr O.

Recommended Posts

Původně zaslal: punkac

grix4 jsem nenašel

ale mi16x4 a srix4 měly 53 ku 47 ve prospěch přední nápravy

co si pamatuju tak verze sri měla odpojovatelnej zadek, mohla z něj být jen předokolka, mi16 měla náhon na všechny čtyři kola stálý nevypínatelný

diky, podarilo se mi dohledat sken clanku z casopisu automobil (kveten 89), kde je vse popsano, vcetne rozkresleni prevodoveho ustroji. Kdyby nekdo chtel, rad poslu, prikladam alespon prvni ze trech stran. . Modely GR a SR maji prevodove ustroji stejne. Pomer je skutecne 53/47 ve prospech predku. Dost by me zajimalo, jestli ten servisni manual, ktery si z techto stranek budu moci stahnout, po zaplaceni reg. poplatku, obsahuje i muj typ vozu. Muzete se nekdo kouknout prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na čtyřkolku nikde nic není, ten systém je ještě shodnej s citroenem BX (zadní náprava je totožná)

jinak věci ohledně motoru a elektriky v těch schématech najdeš

pošli mi na mejl, co mám v podpisu, ty tři stránky z toho časopisu.

Někde jsem to měl, původně jsem ti to sem chtěl dát, ale v pc už jsem to nenašel.... Díky předem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

řek bych že v žádným servise nepochodíš a když tak ti to leda předělají na předokolku. Repase asi nikdo nedělá. Tady na klubu je pár lidí co s tím má zkušenosti. třeba kluci s téčkama. Já už jsem se timle pohonem prohrabal od předu až dozadu. Snažim se o repas hřídelí a taky výrobu nových. Náhradní díly už se nevyrábejí takže jedině výroba svépomocí. Hold tohle auto musíš mít hodně rád. A rada na závěr pokud ti to funguje tak se do toho nevrtej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...