Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot restaurace vs Peugeot Club


Pe.Tr

Recommended Posts

Aby se nezapomnělo na další z výhod řádného člena připomínám že i nadále platí sleva 10% po predložení kartičky řádného člena.

Jinak shodou okolností jsem tuto restauraci po delší odmlce navštívil minulou sobotu a byl jsem opět max spokojen. Vstřícná obsluha ktera o nás opravdu stála a i tak se o nás starala. Díky internetové akci , jsme si objednali internetové menu Peugeot 307 . První byla polévka vývar kuřecí s nudlemi, na to studený předkrm v podobě šunkových rolek s křenem a šlehačkou s toustíky- fakt parada a hlavní jídlo byly vepřové špízy s hranolkama na brusinkach a víně . Nakonec dezert v podobě kávy a palačinky s banánem. K menu jsme samozřejmě dostali i 0,3l nealka. to vše za 250,- po předložení kartičky .

Kdybych měl hodnotit body tak z deseti bodu dám devět . Devět proto, že klasický ceník už tak výhodný není ale v podstatě můžu dát i desítku páč ja si rad připlatím za kvalitu a za to že si mně někdo hýčká:D

Takže vřele doporučuji !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vzhladom na to že už je tu moje foto tak fakt musím aj ja pochváliť či už restauraci nebo menu i atmosféru.

není nič hezčího sedet v restauraci Peugeot-club a koupit peugeot.

mne sa páčilo bolo to super ale pri internetovom menu musíte mať dobrý apetít ja mam rád jidlo a rád sa najem ale fučal som a fakt som sa najedol.

ak pojdem do Prahy tak pojdem s kludným svedomím do tejto reštaurácie s dobrým pocitom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spomínanú reštauráciu som navštívil koncom minulého roku a musím uznať že všetky referencie mali pravdu. Dobré jedlo, príjemná obsluha a prijateľné ceny. Každopádne odporúčam.

Počas našej návštevy neakceptovali karty ale nakoniec sa dalo platiť i Eurom. O zľave na kartičku som nevedel tak zostala doma ale klubová vlaječka cestovala s nami.

[upravil dne 28/3/10 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 10 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

potvrzuji kladnou zkušenost - dnes jsme restaurant navštívili :) jídlo výborné, porce nemožno spořádat :D .. 10% sleva samozřejmě uplatněna .... obsluha pozorná :) .... doporučuji !

[upravil dne 10/5/11 08:52 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, tak jsem si dnes vsimnul,ze v hradci kralove se chysta otevrit restaurant de lioned nebo tak nejak a ve znaku naz klubovy znak. nevi to tom neco nekdo blizsiho?

Tipnul bych si, že by v tom mohl být zaháčkovaný jeden ze zakladatelů klubu, který v HK bydlí a lioned tuším používal na svém serveru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíím říct že sem o tom vůbec nevěděl koukal jsem na fotky,moc hezký výborný nápad,:D:Purčitě tam zajedu ale malá chyba je v tom menu \"První byla polévka vývar kuřecí s nudlemi, na to studený předkrm v podobě šunkových rolek s křenem a šlehačkou s toustíky,,jídlo dobrý ale první má být studený předkrm a pak teplé chody...pardon že rejpu sem vařečka(kuchař)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono ja bych podle infa ze stranek restaurace tipoval ze driv byl tento restaurant pak az peugeot-club .. ;) jinak s tim menu souhlasim a jeste dodam ze ac toho tam maji docela hodne mel jsem problem si vybrat,nakonec volba padla na spagety s tunakem.. Neco spesl asi ochutnam az priste ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono ja bych podle infa ze stranek restaurace tipoval ze driv byl tento restaurant pak az peugeot-club .. ;)

Jeden o voze, druhý o koze....

Pletete dohromady CLUB Restaurant PEUGEOT, o kterém je tohle vlákno, a nějakou restauraci, která má být někde v HK, ale nikdo neví kde a nikdo na ní nemá kontakt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurt:

Rád bych překvapil kamarádku v Praze.

Typovala, že mám nového Lvíčka(s 307 už jsme párkrát podnikli pár výletů a neměnil bych jí- myslím jak auto, tak kamarádku:D), ale tohle jí snad taky překvapí:)

Jak se tam dostanu např. z Václaváku nejrychleji. Nemyslím autem. To nechávám na periferii u segry.

[upravil dne 11/5/11 01:53 Lví-ček]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurt:

Rád bych překvapil kamarádku v Praze.

...

Jak se tam dostanu např. z Václaváku nejrychleji. Nemyslím autem. To nechávám na periferii u segry.

[upravil dne 11/5/11 01:53 Lví-ček]

Pěšky? :D

Z Václaváku nejlépe metrem A na Skalku a pak nějakým busem (195, 224, najdeš na stanici nebo na www.dpp.cz) na Centrum Zahradní město a nebo na Hlohovou a pak kousek pěšky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...