Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

jede a z ničeho nic chcipne


shogun83

Recommended Posts

čau všichni mam jeden problem s 206 1.4 a nevim si rady při jizdě mi z ničeho nic chcipne auto budˇzastavim a nebo podřadím a snažím se to rozjet. Jednou mě i odtáhli.Už několikrát jsem byl na diagnostice ale nic nezjistili a už nevim co mám dělat prosím o radu dík za jakýkoliv nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahojte, jsem tu poprvé, nově zaregistrovaný. Mám menší problém. Při prudším zabrždění a vymáčknutí spojky (provoz - brzdění na volnoběh) např. u stopky mi chcípne motor. Taky např.při couvání \"na spojku\" při opětovném vyšlápnutí spojky mi udělalo to, že otáčky vyletěly na cca 1500 a pak zhasnul motor. Poté opět jde normálně nastartovat, ale štve mě, že to zhasíná, což by nemělo dělat. Sice to neudělá vždycky, ale nikdy nevím, kdy to udělá...

Můžete mi prosím poradit? díky za všechny podněty...;)

[upravil dne 22/8/10 karhol1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...

Mám taky 1,4 a stalo se mi to za 5 let už 2x. Jak jsem vyčetl z různých fór, tento motor je na toto dost náchylný :(.

Chce to pořádně vyčistit škrtící klapku a vše co je tam kolem (asi nejlíp technickým benzínem).

Jednou jsem to měl v Peugeotu a nevěděli si s tím taky rady. Prý to opravili, ale po 50 km to dělalo zas. tak jsem to otočil, řekl jim co mají vyčistit a od té doby 3 roky bez problémů :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...