Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kompresor klima


OloZX6R

Recommended Posts

Tak dneska mě 307 opět překvapila. Během jízdy nehoráznej rachot, závislej na otáčkách motoru. Vypnu klima rachot se změní, vypnu motor a nastartuju s vypnutým topením a rachot není, zapnu topení, sepne kompresor a zase rachot jako sviňa. Nakonec jsem jel cca 10km s vypnutým topením aby to nekvičelo, pak jsem to zkusil za jízdy zapnout, zakvičelo a pak klid a už to neudělalo. Takže určitě je to kopmresor klima, respektive odstředivá spojka, která je v řemenici kompresoru. Už to někdo z vás spravoval? Vím že tu pár lidí psalo, že jim to taky rachotí, tak jak to vyřešili? Teď to nedělá, ale nechci čekat, až mi to začne dělat někde na dlouhý cestě ve vedru a nebudu moct pustit klima. Díkes za tip. Komenty typu vyměň kompresor neberu :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy začátkem léta mi to udělalo taky, nehoráznej rachot a jak píšeš ty, pak to přestalo a celé léto klima fungovala skvěle až do teď a ani jednou nezarachotilo nic. Tak nevím co to bylo. Chystám se, že se kouknu na tu spojku, ale nějak není čas a hlavně není důvod když to funguje už tak dlouho

[upravil dne 25/3/10 martin307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...