Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

narazniky 406


Guest joda4O6

Recommended Posts

ta žlta je fajna sa mi lubi len keby ma ešte zadne svetla v čiernej a bolo by to dokonale :)

a k tým prednýmm svetlam podla mňa ma natriekane to \"sklo\" čierným sprejom na svetla......nevim či poznáte ale je to sprej čo nastriekaš na svetlo a ked je svetlo vypnute tak ma farmu spreju a ked zapneš svetla tak to len minimalne skresluje farbu svetla takže pri svieteni svietiš normálne na bielo alebo oranžovo pri smerovkach alebo červeno pri zadných svetlach :D ale cajti su na to haklivi a STK sa im to tež nelubi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam predne svetla cierne ale iba ten ramcek a zadne svetla tiez cierne,ale striekane transparetnym sprejom cize svietivost sa neznizila ale su cierne a uz to mam asi 6 mesiacov a aj stk som robil a nemam ziadny problem.aby som nezabudol cierne aj smerovky na blatnikoch,tiez ten sprej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ten předek je u tý žlutý docela přehnanej, až na ten nárazník a o zadku se radši bavit nebudem :-D jinak myslim že světla budou normální a má přez ně tmavý plastový kryty který pak normálně sundá...... když se totiž podiváte líp tak je černý celý ne vnitřek a to by mu ani čočka nepomohla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...