Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuk 1.4 hdi


...206...

Recommended Posts

nazdárek lidi chtěl bych se zeptat jestli udělá pěknej zvuk na 1.4 hdi koncovej tlumič a otevřený filtr ale nejspíš bych dal jen koncovej tlumič protože jezdim i v slušně zaprášenym prostředí chci to auto taky slyšet ;-) klidně to zítra smažte jen pls odpovězte :-)

PS:jde mi jen o design a zvuk vim že na dieselu se výkon nezvedne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj než jsem koupil peugeota tak sem měl samí benzíny a jsou o hoooooooodně lepší teda až na spotřebu :-) docela mě štve že mam naftu je to strašnej nezvik a to už ho mam skoro 3 měsíce

jinak bratranec má na 206 výfuk a zvouček luxus ale má 1.9D tak že změnit zvuk jde ale nevim právě jestli na tom HDI to něco udělá no :-) chtěl bych duplex přemejšlel jsem koncovky a trubky jenže aby to nebylo zas uřvaný chtělo by to někoho kdo to na autě má myslim na HDI ;-)

[upravil dne 25/3/10 ...206...]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Partner

Chceš zvuk ???? Tak vykuchej katalyzátor a středovej díl . Jen upozornuji má to vliv na životnost turba.:roll

tohle střed nemá a kat kuchat nebudu ;-) chci jen konec už mam sehnanej duplex ale z feldy teď jen čekam na prašule :-) a pak se asi bude muset předělat na pažouta;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

od včera je výfuk na autě ale zvuk žádnej přijde mi to docela trapný jezdit z výfukem na každej straně jedna koncovka a žádnej zvuk nevíte jestli to může bejt tim že to je na benzína? protože bratránek má na 1.9D jen konec a řve mu to jak krá.a a tohle ani ťuk možná když jedu a je tam kolem 3000 ot/min tak něco slyšet je ale nevim je to prostě sklamání kdybych mohl vkládat fotky tak bych jí sem dal je to nádherný ale eště to neni 100% dodělaný musim dodělat přírubu vyříznout nárazník a posadit to vejš pro jednoho člověka práce na celej den :-) opravdu jsem spokojen ale jen s designem :super třeba na youtube je 1.4 hdi a má zvuk přímo nádhernej opravdu by mě zajímalo jak je to možný jo a je to výfuk od laityngu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo musíš koupit vejfuky přímo na diesla.... jinak bych ještě zkusil vyhodit střed s katem, třeba to pomůže.... a jestli chceš tak foto pošli na woooody@seznam.cz já ti ho sem dám, jinak nesměj bejt větší jak 800x600 a snad 250kb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

jo musíš koupit vejfuky přímo na diesla.... jinak bych ještě zkusil vyhodit střed s katem, třeba to pomůže.... a jestli chceš tak foto pošli na woooody@seznam.cz já ti ho sem dám, jinak nesměj bejt větší jak 800x600 a snad 250kb

noo on na tej 206 střed neni a na tej bratránkovo 206 mam zato je výfuk bez značky ale je univerzal tak že to asi bude tim že je ten muj na benzín škoda no :-( a fotky pošlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

ale nevim co ti na to řeknou policajti..... nemělo by to přesahovat nárzník

jj vim ono to neni zas tak venku je to max 5cm ale tim jak je to vydět pod tim nárazníkem tak to zkresluje ;-) a jak říkam musim to dodělat jenže dílna už nebyla volná tak jsem musel jet domu kde nemam céóčko a dodělávat to je to jen na zkoušku budu ho eště sundavat ;-) a až pak bude hotovej tak teprv už tam zůstane ;-)

PET: řekni mi ho ten neznam :-) vim na 1.4 hdi dávat takovíhle výfuky je blbost ale mě se to prostě líbý a časem bych chtěl nárazníky atd.. ale musim udělat nejdřív jiný věci potom kola a podvozek a pak teprv něco jako nárazníky jo a taky chci chip a lambo doors ale to by bylo až v poslední řadě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pet

Víš proč se na trabanty nedávaly dva výfuky? Aby si ho nespletli se stavebníma kolečkama...

:-) no hele myslim si že ta 1.4ka nejezdí zas tak špatně :-D aby si jí pletli z kolečkem :-D a když bude chiplá a bude mít turbo třeba z 2.0 tak by to mohlo bejt eště lepší :-) ale nevim jestli to pujde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...