Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zvuk 1.4 hdi


...206...

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek 306

to je hnus velebnosti,proč do toho auta nedat peníze jiným způspbem,tohle je příšernej zahradní tuzing :D Sorry

řekni jakym jinym způsobem ;-) mě osobně se to líbí taky proč bych to tam jinak dával že jo :-) a co ti na tom přijde tak strašnýho? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: pet

Mám 1.4Hdi, na ten objem fakt nejede špatně, ale do očí bije ten nepoměr velikosti koncovek k celému autu.

no nevim jak to vypadá jo.. ale ta koncovka se vejde skoro do tý originál díry na výfuk tak že si myslim že zas takovej extrém to neni :-) a přijde mi to k autu tak akorát ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bl@cker

nerad ale musim souhlasit s Radkem306. Tady jde o vkus. Kdyz se libi tak proc ne o to jde. Ale podle me pest na oko. Radsi bych koupil lepsi rafky nez to cpat do tohohle. Ale jen ciste muj nazor sorry

jj ráfky určitě ty přijdou jako další jen musim najít nějaký co by tam slušely což je těžký v téhle rozteči chtěl bych 16\" z límcem nebo 17\" bez to by vypadalo pěkně ale teď jaký nemůžu tam dát černoleštěný rsw který nebudou sedět k barvám auta chtělo by to chromoví nebo celí leštěný a nebo jen stříbrný protože mam ty chromoví světla tak že výběr bude těžkej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ...206...

Původně zaslal: bl@cker

nerad ale musim souhlasit s Radkem306. Tady jde o vkus. Kdyz se libi tak proc ne o to jde. Ale podle me pest na oko. Radsi bych koupil lepsi rafky nez to cpat do tohohle. Ale jen ciste muj nazor sorry

jj ráfky určitě ty přijdou jako další jen musim najít nějaký co by tam slušely což je těžký v téhle rozteči chtěl bych 16\" z límcem nebo 17\" bez to by vypadalo pěkně ale teď jaký nemůžu tam dát černoleštěný rsw který nebudou sedět k barvám auta chtělo by to chromoví nebo celí leštěný a nebo jen stříbrný protože mam ty chromoví světla tak že výběr bude těžkej :-)

prosim ze si to s tema RSW nemyslel vazne :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bl@cker

Původně zaslal: ...206...

Původně zaslal: bl@cker

nerad ale musim souhlasit s Radkem306. Tady jde o vkus. Kdyz se libi tak proc ne o to jde. Ale podle me pest na oko. Radsi bych koupil lepsi rafky nez to cpat do tohohle. Ale jen ciste muj nazor sorry

jj ráfky určitě ty přijdou jako další jen musim najít nějaký co by tam slušely což je těžký v téhle rozteči chtěl bych 16\" z límcem nebo 17\" bez to by vypadalo pěkně ale teď jaký nemůžu tam dát černoleštěný rsw který nebudou sedět k barvám auta chtělo by to chromoví nebo celí leštěný a nebo jen stříbrný protože mam ty chromoví světla tak že výběr bude těžkej :-)

prosim ze si to s tema RSW nemyslel vazne :bacha

nic proti RSW maj pěkný kola ale prostě nevim jestli bych tam dával černý když na tom autě z venku nic černýho kromě pneu a lišt neni :-) když tmaví tak tyhle :-) ale ani ty by se tam nehodily ;-) bude to těžký vybrat nějaký ty který se mi líbí tak jsou za 7 litrů jedno a to se mi opravdu dávat nechce :-) kdybych měl svuj pc tak hodim obrázek jaký by se mi líbyli ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

trochu nechapem preco chces aby malo tvoje auto nieaky supersport zvuk ... nechcem rypat ale len zbytocne po veceroch budis susedou ked si ides do nonstopky nieco kupit a na druhu stranu zvuk strasny a vykn nikde osobne keby moje RC malo zvuk ako 1.1tka tak by mi to nevadilo skor mi vadi ked idem po dialnici 140 a huuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to ta po 3 hodinach rozboli hlava ... tod moj nazor :}

[upravil dne 4/6/10 skrkoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...