Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak uz aj ja mam peugeotik


mathew

Recommended Posts

Ahojte tak tu je moj prvy peugeot a zaroven aj prvy dieslak... narodil sa v roku 2007 osadeny bol dieslovym motorom 1.4 HDi o vykone 50kW a som jeho druhy vlastnik... dufam ze mi bude auticko sluzit a nepostihnu ma povestne problemy s elektrikou ktorymi sa peugeot dost casto oznacuje... kedze byvam v bratislave tak moja prva investicia do tohto auticka bol zabezpecovaci system aby som sa stale nemusel bat o auticko...

tu je par fotiek robene mobilom:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

[upravil dne 24/3/10 mathew]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ťa tu vítam, nech ti autí slúži. Tej elektroniky sa až tak neobávaj, nebude to až také ako sa tu píše. To percento čo sa tu popisuje sa zdá byť väčšie, lebo to čo ide dobre sa tu menej popisuje než to, kde je problém.Tak veľa kilometrov a ten interier skús nafotiť.

ps.:Farba auta je krásna.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem vsetkym za privitanie a za nazory na auticko :)

dik za radu ohladom toho zabezpecenia, uz som to pre istotu zmazal ;)

foto interieru som este nerobil lebo by sa zisiel tam utriet prach a povysavat, som nemal na to este cas ale urcite urobim :D

auto ma par vad na krase nejake male skriabanceky ale nie su moc vidiet normalnym pohladom a kedze byvam v bratislave tak verim ze tam dalsie skriabance aj pribudnu, tu je problem si udrzat neposkodeny lak, vecny problem s parkovanim...

povodne som chcel kupit hondu accord 2000 rocnik co je vyzorom aj vsetkym auto podla mojich predstav ale naskytla sa mi sanca na tochto pezotika od brata, je vo vybornom stave a hlavne ide o 2007 rocnik cize podla mna lepsia investicia ako do 10 rocneho accorda :)

[upravil dne 24/3/10 mathew]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...